Nieocenione piękno łazienki

Istnieje wiele pomysłów na to aby ze zwykłej wanny uczynić ozdobę łazienki. Dostępne są wanny fabrycznie wykończone, ale więcej wanien jest przeznaczonych do zabudowy. Obudowa wanny jest ważnym elementem każdego projektu łazienki. Obudowa wanny może mieć wiele postaci, w zależności od gustu i potrzeb.Może być zamontowana jako gotowa, zdejmowana osłona…

Może być zamontowana jako gotowa, zdejmowana osłona. Zaletą jest łatwy dostęp do hydrauliki znajdującej się pod wanną. Do obudowy wanny idealnie nadaje się styropian. Specjalnie utwardzony, dopasowywany do rodzaju wanny pozwala na wyciszenie szumu wody podczas napełniania oraz utrzymanie temperatury wody w wannie. Najtrwalszym i najczęściej stosowanym sposobem na obudowanie wanny jest zamurowanie przestrzeni wokół wanny. Murowana obudowa wanny może być wykończona kafelkami, drewnem lub kamieniem. Do zabudowania wanny można również wykorzystać wodoodporne płyty gipsowo -kartonowe mocowane do stelaża.

Prz zabudowie wanny należ pamiętać o pozostawieniu…

Prz zabudowie wanny należ pamiętać o pozostawieniu łatwego dostępu do instalacji pod wanną na wypadek awarii. Obudowa wanny ułatwia utrzymanie czystości i nadaje łazience oryginalny charakter. Obudowa wanny to doskonały pomysł dla aranżacji małej łazienki – w zabudowie można stworzyć miejsce na przybory toaletowe.

Comments (1)
  1. Wiola

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś