1. często słysze pretensje ludzi do księży chodzących po kolędzie za "branie co łaska". Pochodzę z biednej rodziny, często ksiądz nie tylko nie bral pieniędzy idąc po kolędzie od mojej rodziny ale i dawał mojej mamie pieniądze mówiac by dalej wychowywała dzieci w wierze

 2. Już dziś to pisałem. Niegodziwość części kapłanów i ich wykorzystywanie dzieci to nie powód aby obciążać tymi występkami cały kler. Niegodziwość części sędziów i ich nieuczciwość to powód aby obciążać tymi występkami całe środowisko. Psychoprawico - jesteście hipokrytami.

 3. Obudziłam się z 20/30 min temu tak sama z siebie i idk odruchowo dorównał kolczyka w nosie i go nie mam

  Pokaż ten wątek
 4. Nie mogę oddychać bo mam zawalone zatoki dziękuje pani wiedźmo :”)

  Pokaż ten wątek
 5. Wy to sie nawet potraficie przyczepić o to jakie ma kto notatki i ile je robi, chuj wam do tego jak ktos ma w zeszycie napisane. jak chce miec 5 czcionek na kartce i 15 kolorow to jego sprawa i jego czas, nie wasz.

  Pokaż ten wątek
 6. Podczas dzisiejszej rozmowy z red. Justyną Dobrosz-Oracz zagiąłem Panią tematyką dotyczącą naszych płatności netto do budżetu UE. Nie odrobiła lekcji i zapewne już długo nie zapyta mnie o kwestie budżetowe.😊

 7. Dziwne to czasy, w których śmieci zbierają śmieci. Ale w sumie do niczego innego się nie nadają.

 8. Jak w państwie, w którym kilkaset osób na TT popiera taki wpis mają do k.... nędzy być karani pedofile w sutannach?

 9. I znowu rano nie będę mogła się dobudzić...

 10. Węgrzy nie poparli nas w sprawie KRS. Została nam tylko Bulgaria. Brawo! Międzymorze górą!

 11. Pewka. Dziesięciu złych i zdegenerowanych księży to przecież nie obraz całego polskiego kleru. Dziesięciu złych i zdegenerowanych sędziów to obraz całego polskiego sądownictwa. Czego tutaj nie rozumiecie lewaki?