1. Wszyscy na to czekaliśmy. Nie trwało to długo. Pierwszy gol Carlitosa dla warszawskiej Legii ⚽️☑️🔥

 2. 💣❌ Tak haniebnej arogancji jeszcze nie widzieliśmy❌💣❗️ Zawiadamiamy prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez . ⤵️ Video jednoznacznie ukazuje popełnienie przestępstwa z artykułów 231 oraz 271 kk❗️ Zawiadomienie:

  Pokaż ten wątek
 3. 16 lip

  John McCain: Helsinki to jedno z najbardziej haniebnych wystąpień prezydenta USA. Szkody wyrządzone przez naiwność i egotyzm prezydenta Trumpa i jego sympatię dla autokratów są trudne do wyliczenia. Żaden z prezydentów nigdy nie upokorzył się tak podle przed tyranem.

 4. W niedzielę śpiewając ten utwór na mszy św myślałam o was wszystkich 😉. To taki mój rodzaj modlitwy za Was wszystkich . Śpiewam w naszym kościele ale nigdy szkoły wokalnej nie kończyłam Wiec proszę o wyrozumiałość . 😉

 5. swiat nie zasluguje na kogos takiego jak ten czlowiek, mam lzy w oczach, on jest taki wspanialy i kochany, ze to niewiarygodne po prostu- on tu trzyma listy od fanow

 6. trzecia w nocy a co robi Natalka? próbuje nie śmiać się z filmików tego typu

  Pokaż ten wątek
 7. Trzymaj ten język w buzi i nie gryź tej wargi 😡😡😡 yoongi jak śmiesz

 8. Ktoś jeszcze nie śpi?

 9. Kai: dlaczego duchy nie chcą z nami rozmawiać? Sehun: może są homofobami Kai: nie jesteśmy gejami, Sehun Sehun: nie jesteśmy?!

 10. sluchajcie moja byla szkaluje mnie na czacie tematycznym harry potter xdsFDFFDGSSSSAS nie podniose sie juz nigdy

 11. 4 rano kto nie śpi? oczywiscie ze ja