1. Dlaczego kapelusz, a nie hełm? Stylistyka powinna być jednorodna.. 😋

 2. KURWAMAC NIE ZASLUGUJEMY NA TEGO CZLOWIEKA SLYSZYCIE MNIE N I E. ZASŁUGUJEMY. NA. SEOKJINA.

 3. Gdy to zobaczyłem guma od gaci mi pękła z taką siłą że wybiła okno,wyleciala na ulicę,wybiła także szyby w wielu zaparkowanych przed blokami autach.w tej chwili zjechsly się wozy służb ratowniczych,policji,straży pożarnej!ale... Nikt nie wie o co chodzi,i gdzie i co się stało!

 4. Na uczelniach prywatnych za co jeszcze się płaci poza opłatami semestralnymi? Nie znam się i nie uzyje terminologii, ale jakie sa inne koszty? Za egzaminy czy coś? Plus jak wyglądają kary za rezygnację z takich studiów?

 5. Tak wracając, przeglądałam galerie i trafilam na moje filmiki z koncertu i ja tu wyraznie słyszę "i love you Polska, kocham Cie Kraków see u next time" Tyle czasu juz minęło a mordka mi się cieszy jakbym to widziala pierwszy raz a nie z 50😜🙂

 6. Istg jak nie krzykniecie tego 'hey' na mikrokosmos to zjem wam kolana

 7. nie oglądajcie

 8. W odpowiedzi do

  "Zdaniem minister najpierw konieczna jest zmiana systemu orzecznictwa, a dopiero później możliwe jest poszukiwanie kolejnych rozwiązań." Przed zmiana orzecznictwa nie jest już potrzebna? To jest kiełbasą wyborczą.

 9. Musimy być świadomi PO CO jest ten absurdalny atak i kreowanie brudów wewnątrz Kościoła. Najlepszym działaniem w obronie jest jednak propagowanie DOBRA i DOBRYCH postaw

 10. KURWA DZISIAJ 5SOS WYDAJE PIOSENKĘ, A JA SERIO NIE JESTEM GOTOWA

 11. Nie mówcie nikomu, że mnie przeleciał Rabiej i Trzaskowski.