1. Papierowy czołg jadący za żołnierzami zmieniającymi się na warcie przy Grobie Nieznanego Żołnierza - to jest nie tylko żenujący obrazek, ale przede wszystkim brak szacunku dla munduru, dla noszących go teraz i w przeszłości polskich żołnierzy.

 2. 📢Wszystkim Polkom i Polakom składam życzenia: Wielkiej i wspaniałej Polski - naszej Ojczyzny, w tym szczególnym dniu: dniu 🇵🇱🇵🇱Narodowego Święta Niepodległości🇵🇱🇵🇱

 3. 101. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości 🇵🇱 W tym dniu składamy podziękowania wszystkim weteranom walk o niepodległość na ręce najstarszego żyjącego Powstańca Warszawskiego - Pułkownika Kazimierza Klimczaka, który urodził się jeszcze przed wybuchem I wojny światowej.

 4. WSZYSTKIM ŻYCZĘ MIŁEGO ŚWIĘTOWANIA I NIE ZAPOMINAJMY ŻE JESTEŚMY POLAKAMI CAŁYM ROKIEM A NIE TYLKO OD ŚWIETA. 👊👊👊👊

 5. Dzień dobry w poniedziałek. Pięknego dnia życzę wszystkim. Good morning. I wish you all a beautiful Monday. 💛💛💛☕☕💛💛☕☕💛💛💛

 6. Wszystkim tym, którzy nadal nie wiedzą przypominam, że lot do Smoleńska organizowała kancelaria tuska.

 7. 9 lis

  ja mówiąc ja widząc wszystkim ze sprawdzian nie musze się uczyć bo wszystko umiem

 8. Dzień dobry wszystkim 👋

 9. Z okazji nowego poniedziałku, oraz 101 rocznicy odzyskania niepodległości, w nadchodzącym tygodniu wszystkiego najlepszego życzę wszystkim prawdziwym prawym Polkom i Polakom.

 10. Jak co roku warto przypomnieć jedyną właściwą postawę :) Wszystkim Polakom wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta :)

 11. Jeszcze Polska nie zginela kiedy my zyjemy! 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱💪 Radosnego swietowania wszystkim zycze 🇵🇱❤️