1. Dostałam telefon od siostry. Już po operacji. Wszystkim Wam przekazuje serdeczne podziękowania za modlitwę .. ❤🙏🙏😊 Była bardzo wzruszona , pozdrawia Wszystkich ❤❤😊😊

 2. Konferencja PO 21 kwietnia 2015r.: "Głosowanie korespondencyjne zagwarantuje wszystkim Polakom, że będą mogli uczestniczyć w wyborach"

 3. Wszystkim pracownikom ochrony zdrowia zwolnionym za przedstawianie prawdy o nieprzygotowaniu systemu ochrony zdrowia do walki z epidemią zapewniam bezpłatną pomoc prawną. Przypominam, że NRA zwróciła się do wszystkich adwokatów o bezpłatne porady prawne dla pracowników och. zdr.

 4. 30 mar

  Wychodząc naprzeciw wszystkim stęsknionym za sportem, wraz z Ministerstwem Cyfryzacji, zapraszamy do turnieju : . Od dzisiaj znajdziecie mnie także na Tik Toku! Szukajcie pod nazwą: AndrzejDudaNaTikToku. 😉

 5. serio zazdroszczę wszystkim, którzy nie piszą matury w tym roku. Ja dostaje już pierdolca od tego wszystkiego

 6. Wszystkim, którzy spieszą z zachwytem nad J. Gowinem chciałam przypomnieć, że przez 5 lat pan Gowin grzecznie głosował za wszystkimi, niezgodnymi z zasadami państwa prawa pomysłami Kaczyńskiego. Nawet jak się nie cieszył.

 7. Dzisiaj Światowy Dzień Autysty w tym mojego autystycznego nie mówiącego syna. Wszystkim autystom, ich rodzicom dziadkom, opiekunom, terapeutom i wychowawcom wszystkiego najlepszego.

 8. 31 mar

  Najbardziej przykre w tym wszystkim jest to, że my jako maturzyści już zupełnie nie wiemy co robić. Tak na prawdę wszystko to jedna wielka niewiadoma, a nasi rządzący skupiają się tylko na tym, żeby nie przełożyć wyborów... Każdy chce wiedzieć na czym stoi !

 9. I tak oto Yoongi zamknął mordy wszystkim udowadniając że nie rapuje z playbacku

 10. Drugie zdjęcie jest z wczoraj(1/4/20) i jestem z siebie strasznie dumna, bo widze, że dieta i ćwiczenia skutkują i mimo, że przede mną jeszcze dużo pracy, to widzę,że jestem na dobrej drodze i będę się dalej bardzo starać i się nie poddam.

 11. 31 mar

  446 posłów „za” ustawą Dziękujemy wszystkim parlamentarzystom. Przedsiębiorcy, pracownicy nie zostaną sami w obliczu kryzysu.