1. „Wśród swoich głównych planów Timmermans wymienił dążenie do odsunięcia od władzy obecnych ekip rządzących w Polsce i na Węgrzech” - Spokojnie, sprawdziłem w Traktatach, Komisja Europejska nie ma uprawnień do zmieniania rządów w krajach członkowskich UE.

 2. Taka sytuacja: Duda: - Węgla starczy nam jeszcze na 200 lat naukowcy: - Ale za 20 lat wyginiemy, jeśli nic nie zrobimy Duda: - Super. Węgla starczy nam do końca świata

 3. DOGRYWKA | : ludzie Nowoczesnej coraz lepiej rozumieją politykę. My nie chcemy nikogo "zjadać". Trzeba znaleźć złoty środek na to, że jest jeden lider i jest nim Grzegorz Schetyna, a partnerską współpracą.

 4. Michał Szczerba u Mazurka: nie ma potrzeby debaty nad demonstracjami we Francji, bo nie jest tam łamana praworządność. Wiadomo, Platforma bije obywateli tylko zgodnie z prawem!

 5. Dzień dobry, misie 💛 Jednak nie idę dziś do szkoły, wiec krzyczcie na mnie, żebym nie przeleżała dnia w łóżku gr Dbajcie o siebie! I ciepło ubierajcie! Miłego dnia💛

 6. W odpowiedzi do

  ja na swoje progi mam idealne

 7. W odpowiedzi do

  Uważaj na siebie wjjw

 8. Sami wystartowali w biegu, a także pomogli w przygotowaniu atrakcji - policjanci z podczas III. Krosu Górskiego. Na policyjnym stoisku radiowóz, sprzęt pododdziałów zwartych i kurs I pomocy. Cały dochód z imprezy dla słupskiego Hospicjum.

 9. DOGRYWKA | : jak będę starym posłem to może inaczej będę patrzył na te rzeczy. Fatalne opinie o posłach są bardzo przesadne i to, że kierują się tylko pieniędzmi. Tak nie jest.

 10. Na blogu ok 2006 zapytano czy jestem pewien że finansiści niemieccy nie opanują finansistów chińskich Odpowiedziałem tak Z punktu widzenia matematyki byłoby głupotą jeżeli oni mogą sobie podporządkować niemieckich a euro nigdy nie wyprze dolara

 11. Jak dostanę pierwszą wypłatę, to idę na mecz Onico. Bartka Kurka Bartka jakoś przeboleję.

  Pokaż ten wątek