1. Duże rozczarowanko PSV i napisałbym to nawet, gdyby skończyło się na 1:0. Zero pressingu, nic w ataku pozycyjnym, luki w strukturze obronnej, przeciętne kontry A przede wszystkim strach. Wyszli sparaliżowani, z bojaźnią. Od początku wyrzucali w aut proste piłki.

  Pokaż ten wątek
 2. ej tu rzeczywiscie spala tyle kcal? plus jak sie robi wiecej? czy to tylkp pic na wode fotomonatrz?

 3. LUDZIE JAK JA MOGĘ ANULOWAĆ ZAMÓWIENIE BO SPRAWDZAŁAM COŚ NA KTOWN4U I ZROBIŁAM 'ZAMÓWIENIE' BO CHCIAŁAM SPRAWDZIĆ JAK TAM MOGĘ ZAPŁACIĆ, WIĘC KLIKNELAM PRZYCISK PAY I NAGLE MI PRZYSZEDŁ EMAIL ŻE DZIĘKUJĘMY ZA ZAMÓWIENIE,, JAK JA MOGĘ TO ODWOŁAĆ KURWA MAĆ

  Pokaż ten wątek
 4. Słucham wystąpienia z Waszyngtonu i przypomina mi się wystąpienie Wałęsy w Kongresie z przedstawicielami środowisk żydowskich. zaprasza dzisiaj biznesmenów amerykańskich do Polski a zachęcał Żydów mówiąc, że największy biznes robi się na Polakach i głupocie.

 5. Komisja Wolności Obywatelskich Parlamentu Europejskiego przybędzie do Warszawy. Przygotowuje raport na temat Polski,a rozmawiać będzie z antyrządowymi mediami:Gazeta Wyborcza Tok FM,Polityka,TVN24, Rzeczpospolita.

 6. Umówmy się, to jest jednak skandal, że trzeba wybierać pomiędzy Liverpool - PSG, Monaco - Atletico, a w tle jest jeszcze Napoli i BVB. Liczę, że UEFA rozbije Ligę Mistrzów na terminy od 12 do 24.

 7. Przepraszam. Czy Duda powiedział "ekscelencjo" czy mnie słoń na ucho nadepnął?

 8. mam dość tej rodziny od jutra kolejna głodówka i już mam w dupie jak się cxuje mogę zemdleć, mogę umrzeć nie chce brać udział w tych kurwa zjebanhch kłótniach

  Pokaż ten wątek
 9. Włączyłem pierwszy raz siatkówkę i od razu przegraliśmy seta. Teraz mam dylemat czy przełączać na Liverpool.

 10. ja przepraszam ze nic tu nie pisze ale wciagnalem sie dzis w lekcje (na szczescie w koncu) i nie chcialem sie rozpraszac twitterem teraz robie zadanka z chemii jak wam mija wieczor slodkie misie pysie??

 11. 17 wrz

  Rząd PIS korzysta z pracy cudzoziemców w Polsce. O takiej potrzebie mówiono od lat, ale w 2014/15 PIS chciał wygrać wybory więc mówił, że imigranci to zło. A tymczasem w 2017 wydał 3 razy więcej pozwoleñ na pobyt dla osôb z Pakistanu, Turcji, Tunezji czy np Iranu niż w 2014.