1. To był dobry wtorek. A za tydzień TSUE zdemoluje całą PIS - owską antyreformę wymiaru sprawiedliwości - KRS i obie, nowe izby Sądu Najwyższego. Demokraci, w górę serca, jeszcze będzie przepięknie, a przede wszystkim normalnie.😉💪🇵🇱

 2. Najuczciwszym politykiem jest Pan Jarosław Kaczyński - ten człowiek to ideał polityczny i to przede wszystkim jemu można zaufać. Całe swoje życie poświęcił dla ojczyzny.

 3. Słuchałem kilku minut wystąpienia nowego Marszałka Senatu. Coś niesamowitego usłyszeć, że po 4 latach partyjnego bełkotu i propagandowej mowy-trawy można mówić do ludzi ze spokojem, ale przede wszystkim po ludzku.

 4. Od dziś w nowej roli posła na Sejm RP. To wielkie zobowiązanie, tym większe, że to tutaj przez lata, służbę publiczną pełnił mój Tata. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zaufanie. Zrobię wszystko żeby Was nie zawieść.

 5. 10 lis

  Wszystkim kłamcom smoleńskim przypominam, że mają dziś miesięcznicę.

 6. siema, miłego dnia wszystkim<3 n ignorujcie 😡

 7. Rząd PiS obiecywał w 2015 r. B.Szydło:„dzisiaj chcę powiedzieć co przede zrobimy, w czasie pierwszych 100 dni naszych rządów: (...) podniesienie do 8 tysięcy złotych kwoty wolnej od podatku, bezpłatne leki od 75 roku życia”. B.Szydło kłamała.

 8. Miłego wieczoru życzę wszystkim. 🤗 🌟🌛

 9. „Bez wiary w siebie nie można być silnym.” Dobranoc wszystkim🍂pa🌙

 10. Huraaaaaaaaa !!!! Mamy to !!!!!! 💪💪💪 Senat jest nasz-dziękuje wszystkim senatorom,KO,SLD,PSL-Kukiz i senatorom niezależnym.

 11. dobranoc wszystkim!!! wyspijcie sie