1. 16 paź

    Wszystkim foliarzom życzę spełnienia marzeń!👋😜

  2. Włochy. Genua, 17.10.2021. Pracownicy w porcie w Genui: „Protest trwa. Porty w Genui i Trieście pozostaną zablokowane do czasu cofnięcia paszportów zdrowotnych wszystkim pracownikom we Włoszech!”

  3. Trafiłam na tweeta po hiszpańsku o historii transseksualisty na spotkaniu fanów z Bts. Posłuchajcie co mówi: "Kiedy poznałem ich po raz pierwszy w 2016 roku, nadal nie ujawniłem się jako trans facet. Wciąż byłem znany wszystkim jako dziewczyna, podczas gdy w rzeczywistości+

    Pokaż ten wątek
  4. 17 października 1939 r., raniony odłamkiem w czasie oblężenia Warszawy zginął Józef Kernbaum polski przemysłowiec pochodzenia żydowskiego, mecenas polskiej nauki, ale przede wszystkim fundator pierwszej w Polsce pracowni radiologicznej, w której doświadczenia przeprowadzała MC-S.

  5. hellow !! konto jest w całości poświęcone użytkownikowi - . każdego dnia chcę przypominać mu o tym, jak cudowną osobą jest, a przede wszystkim jak bardzo go kocham i jestem wdzięczny za to, że mam w życiu kogoś tak wspaniałego. jeśli nie interesuje cię ten kontent - pomiń.