1. Cześć i chwała bohaterom! Wieczna pamięć poległym!

 2. Będzie "Inka", dziecko Ulmów i rotmistrz Pilecki. Będzie tez dzis/jutro nowy, anglojezyczny spot kampanii . -swietna odpowiedz na oskarzenia Polski i Polakow przez wpływowe srodowiska zydowskie i "GW". Widziałem go w wersji "surowej". Wzruszajacy. Ciary.

 3. Dzisiaj mogę dodać Softa i Its Just fucking? 😂 chcecie?

 4. juz nigdy nie wezme udzialu w zadnym konkursie, mam wyjebane, zadnego wsparcia od rodziny nie mam i przez nich pani nie wysle mojej pracy, bo Im SIe niE cHCe zAnIEsC mojej zgody, a w pizdu

  Pokaż ten wątek
 5. Dawna Przędzalnia Cienkoprzędna H. Grohmana (Tymienieckiego22/24) - budynek powstał w 1888 r. dla H.Grohmana, najstarszego syna założyciela firmy – Traugotta. Od lat niepilnowany przez właściciela - CFI - jest systematycznie niszczony i rozkradany przez złomiarzy.

  Pokaż ten wątek
 6. 2 dzień egzaminów, a ty już nie nawidzisz deskorolek, kasków i lemurów...

 7. Warzecha to już upadł. Pamiętam jak w śmieli się z wywiadów samochodzie że można także w czołgu lub łodzi podwodnej robić. Rano wchodzę na onet i u 'cebulaka' Kuźniara kto jest? Kierownik jeziora.

 8. Mam nadzieje, że facet od kasków i deskorolek pali się w piekle

 9. Jeszcze ze dwie takie podniosłe Uroczystości i będzie wyglądał jak ja na swoim profilowym.

 10. Im bliżej wyborów samorządowych tym więcej obietnic.Obawiam się,że w związku z likwidacją gimnazjów,rząd obieca wcześniejsze emerytury dla gimnazjalistów.

 11. Mama: jak ci poszla matma? Ja: ok M: zadania trudne byly? J: moga byc M: to cxemu masz nerwa? J: to juz nie moge byc w zlym humorze?! M: ale rano mialas dobry ... J: i co Jestem wkurwiona, nie mowcie do mnie