1. 13 paź

  Uwaga żarcik polityczny Wchodzi facet do baru i krzyczy: "Stawiam wszystkim kolejkę na wasz koszt!" Wszyscy w barze wstają ze łzami w oczach, zaczynają klaskać i skandować JAROSŁAW! JAROSŁAW!

 2. Wstrząsające zdjęcia z ostrzału kurdyjskiego Tall Tamr przez protureckie bojówki Syryjskiej Armii Narodowej. Cierpią przede wszystkim cywile, kobiety i dzieci. Gehenna cywilów rozpoczęła się po wycofaniu się wojsk amerykańskich - wątpliwe sojusze.

  Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. Dowiedz się więcej
  Pokaż ten wątek
 3. Umyka nam wszystkim fakt,że Czerwińska uciekła z rządu bo nie chciała firmować budżetu po obietnicach JK. Tego zadania podjął się Banaś, którego wiarygność dopiero teraz możemy ocenić. Nadal wierzycie,że mamy zrównoważony budżet i deficyt pod kontrolą?

 4. Ejże, Panie Generale, sprowadzanie tego do fanaberii Trumpa jest intelektualną łatwizną. Rzecz wymusili Turcy i sytuacja, ale przede wszystkim: logika redukcji liczby zobowiązań przez nadmiernie rozciągnięte imperium.

 5. Dobrej nocy Bracia i Siostry w Chrystusie - POLACY ku przemyśleniu wszystkim nam, Niech Chrystus nas wspomoże

 6. 13 paź

  Jeśli zabronią mówić o seksie w szkołach to osobiście stworzę grupę, stowarzyszenie, które będzie edukować WSZYSTKICH o zbliżeniach, intymności, wszystkim co wszyscy powinni wiedzieć. będę głosić to pod hasłem SZTUKA KOCHANIA I nikt nie zdoła mnie zatrzymać. Więc, kto ze mną?

 7. 14 paź

  Dziękuję wszystkim moim Wyborcom oraz wszystkim Polakom głosującym na Prawo i Sprawiedliwość. Gratuluję Koleżankom i Kolegom, którzy zdobyli mandaty parlamentarne. Kończę swoją pracę w Sejmie spokojna, że polskie sprawy są w dobrych rękach i że nadal będzie trwać 🇵🇱❤️

 8. Dobranoc wszystkim 💜 Kolorowych snów 😘

 9. Chodzę jakąś zaspana cały dzień, idę chyba dziś szybciej Trudno że jest 21 i to mega wcześnie ale mój organizm potrzebuje snu więc dobranoc wszystkim ❤️ Macie mojego chłopca bo czemu nie

 10. Pancerny Marian zagrał Prezesowi na nosie. PiS wyczyścił mu kierownictwo. Wykorzystał czas targów z przystawkami. Nie zostanie zmieniony, bo się nie zgadza. Jest całkowicie bezkarny, bo jest z rodziny PiS. Patron Simonów i lewych interesów. Bezczelnie śmieje się wszystkim w twarz