Ładne rzeczy

Obecnie coraz większe trendy zaczynają panować w zakresie kolorystycznym płytek łazienkowych. Do niedawna tradycyjne szarości i brązy zaczynają być wypierane przez kontrowersyjne połączenia czerni z czerwienią czy różnego rodzaju szarości – bardzo modne w tym sezonie. W ten sposób nawet mała łazienka i jej aranżacja może być ciekawa. Poza tym za pomocą małych kamyków, tzw. Mozaiki możemy układać coraz śmielsze kompozycje, nie zamykając się w ogólnie panujących standardach.Wyjątkowo ciekawe układanki można zaobserwować…

Wyjątkowo ciekawe układanki można zaobserwować w przypadku aranżowania miejsca przeznaczonego na kabinę prysznicową. Już nie ma potrzeby kupowania gotowych elementów w sklepach. Nie musimy ograniczać się do wymiarów brodzika czy kształtu kabiny. Teraz możemy zaprojektować sobie brodzik tak, jak nam się podoba. Do tego będą potrzebne jedynie płytki podłogowe – mile widziana mozaika – i odpowiednio przygotowany odpływ w podłodze.

Zamiast drzwi można skorzystać z zasłonki wykonanej z tworzywa albo szklanych drzwi, które można wykonać u każdego szklarza według indywidualnego zamówienia. Obawiasz się braku intymności w takim prysznicu. Nie ma problemu. Ceramika sanitarna jest teraz łatwa w montażu. Projekty ceramiki sanitarnej są zupełnie inne niż kila lat temu, teraz liczy się przede wszystkim funkcjonalność oczywiście ważne jest również to by wanna, czy prysznic były ładne.

Ważne są również takie ozdoby jak kran, wieszak na ręczniki czy lustro łazienkowe, jest to niezbędny element dekoracyjny i praktyczny. Wystarczy, że zgłosisz u szklarza wykonanie motywu na gładkiej powierzchni szkła. Barwione drzwi zapewnią ci taki stopień intymności, jakiego potrzebujesz. Jak więc widać, mała łazienka i sposób jej aranżacji też może być ciekawy. Wystarczy odrobina wyobraźni i kreatywności, a efekt może okazać się zdumiewający.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś