Kolorystyka ceramiki w łazience.

Wysokiej klasy łazienka, to wydatek z rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Oprócz drobnych dodatków, większość to ceramika łazienkowa. Ze względu na bogactwo rynku, wybór owych produktów to często,, przyjemny kłopot’’. Ceramika łazienkowa dostępna jest w dużej palecie barw. Dopasowanie kolorystyczne, nie powinno być problemem, jednak często nim się staje.Wszystko to, przez brak konkretnej decyzji…

Wszystko to, przez brak konkretnej decyzji w momencie wyboru. Płytki łazienkowe, powinny współgrać kolorystycznie wraz z urządzeniami sanitarnymi, co nie znaczy, iż powinny zlewać się kolorami. Zazwyczaj dobór w tej samej barwie powinien różnić się odcieniem. Oczywistym jest, iż łazienka prezentuje się lepiej, kiedy ceramika łazienkowa jak, sedes, wanna, czy umywalka mają jaśniejszy odcień, od płytek. Postępując zgodnie z tą nieoficjalną zasadą i tak często stoimy przed dylematem, gdyż każdy kolor i każde motywy wydają nam się idealne do naszej łazienki.

Odpowiednie położenie płytek, oraz montaż urządzeń sanitarnych,…

Odpowiednie położenie płytek, oraz montaż urządzeń sanitarnych, to również ważna sprawa. Drobne błędy, jak nierówności i brak współgrania ze sobą fug, potrafią zepsuć cały efekt. Ceramika łazienkowa, nie może także zbytnio odbiegać od koloru fugi. Taki zabieg obecnie kojarzy się z t. z. n. kiczem, na który nie może sobie pozwolić fachowiec z prawdziwego zdarzenia.

Comments (1)
  1. monika82

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś