1. 11.12

  . w : podjąłem decyzję o przystąpieniu do KP PiS. Chcę wesprzeć działania Zjednoczonej Prawicy i rządu Mateusza Morawieckiego

 2. 11.12

  Od dzisiaj w nowej roli, ale wciąż . Nowe zadania i wyzwania. Razem . Liczę na Państwa wsparcie i życzliwość, również na tt :)

 3. 11.12

  Przez całą noc byłem pod Sejmem w nocy z 16 na 17 grudnia 2016 i relacjonowałem co tam się dzieje, protesty, blokady wyjazdów.. Wydarzenia bez precedensu.. Trzeba być tam gdzie dzieje się coś ważnego i to pokazać. Strasznie zmarzłem, a teraz jeszcze jakiś kłopot jest.

 4. Aktualna pogoda w Hrubieszowie: Temperatura 7.8C, Ciśnienie 991.423 hPa, Wilgotność 99.9 %.

 5. W odpowiedzi do

  Przypomina alfons o sobie Tuskowi, że odsiaduje? Na co liczy ten z helikopterem w odbycie teraz?

 6. pospane i wstalam sb i jest 3 w nocy kc xddd

 7. W odpowiedzi do

  Piłkarzy mają genialnych. Techniką, zaangażowaniem i wolą walki przewyższają wiele krajów. Myślę że każdy do dzisiaj wspomina Cavaniego w Neapolu tylko z dobrej strony.

 8. W odpowiedzi do

  No a najgorsze to jest to że ja pracuje za 8zł za godzinę... A w sylwestra miałam mieć 15 gdzie wiec śmieszne XD Karolina :)

 9. Podoba mi się film Jaruzelski, Lange, Stachowicz - od dziś są infamisami! - wyrok Społecznego Trybunału Narodowego w

 10. W odpowiedzi do

  Przestancie sie podniecac. To jest zabawa w zlego zyda i dobrego zyda. Oglupienie zeby w tym chaosie opierdolic was z ostatniej koszuli. Pokaz mi kiedy to zlego zyda wsadzili do wiezienia za przestepstwa w Polsce??? Wszystko jasne?

 11. Robi się ciekawie❗️🤔Lubnauer - Według posłanki, jeśli rządy Mateusza Morawieckiego "będą takie, jak mówił w expose, to jeszcze zatęsknimy za premier Beatą Szydło".