1. Papierowy czołg jadący za żołnierzami zmieniającymi się na warcie przy Grobie Nieznanego Żołnierza - to jest nie tylko żenujący obrazek, ale przede wszystkim brak szacunku dla munduru, dla noszących go teraz i w przeszłości polskich żołnierzy.

 2. 101. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości 🇵🇱 W tym dniu składamy podziękowania wszystkim weteranom walk o niepodległość na ręce najstarszego żyjącego Powstańca Warszawskiego - Pułkownika Kazimierza Klimczaka, który urodził się jeszcze przed wybuchem I wojny światowej.

 3. Dzień dobry w poniedziałek. Pięknego dnia życzę wszystkim. Good morning. I wish you all a beautiful Monday. 💛💛💛☕☕💛💛☕☕💛💛💛

 4. Wszystkim Polakom wszystkiego najlepszego z okazji Narodowego Święta Niepodleglości.

 5. Cześć i chwała wszystkim bohaterom!!! Cześć i chwała wszystkim bohaterom!!! Cześć i chwała wszystkim bohaterom!!! Roman Dmowski (1864-1939) - wielki patriota, ojciec niepodległości, zawsze patrzący tylko w jedną stronę - w stronę wielkiej i niepodległej POLSKI!!!

 6. Dzień Dobry życzę wszystkim wspaniałego Święta Niepodległości Chwała Wielkiej Polsce !!!!

 7. Dzień dobry wszystkim 👋

 8. Zycze Wszystkim spokojnego Swieta Niepodleglosci. 🇵🇱

 9. wiecie co, chciałabym zrobic takie super spotkanie osob z mojego miasta, poszlibysmy na jakas herbatke i pogadali sobie o wszystkim. moze ktos znalazl by w tym gronie przyjaciol itp wiec osoby z Łomży odezwijcie sie pod tym tweetem i podajcie dalej <3

 10. Ha i co??? Kij wam wszystkim w oko

 11. 9 lis

  ja mówiąc ja widząc wszystkim ze sprawdzian nie musze się uczyć bo wszystko umiem