1. Wiecie co, poza tym. Jestem pewna, że gdyby np. Calum był na miejscu Luke'a i śpiewał większość w Want You Back (ja bym nie narzekała), to nie mielibyście tak wielkiego problemu. To Lukowi się u was utarło i dobrze wiemy, pod jaki pryzmat na niego patrzycie. NIEOBIEKTYWNIE.

 2. Takie moje lekkie przemyślenia z rana. Rozumiem, że mogliście się zawieść i oczekiwać czegoś innego, ale chłopcy już od dawna mówili w jaki kierunek chcą pójść. Po prostu podejdźcie do tej piosenki znowu za kilka dni, jak wam się nie spodoba - to jest to zrozumiałe.

 3. Mam nadzieję, że MSZ przygotowuje stanowczą reakcję, a PFN już szuka kancelarii w USA. Btw. MKiDN podpisywał porozumienie z Dentons, że będzie na świecie w takich sprawach pro bono wspierać Polskę. Ta grafika to dekady bierności elit III RP. Moje pokolenie bierne nie będzie.

 4. Oni chyba przemieszczaja sie z tych radii w jakims ekspresowym tempie 😂😂😂

 5. Dziennikarz z Gdańska, red. Łukasz , pokazując legitymację dziennikarską publicznej telewizji, miał grozić skuwającym go w kajdanki mundurowym i pracownikom PKP IC zwolnieniem z pracy. Policja: Był nietrzeźwy, wulgarny i agresywny.

 6. Nowe zdjęcie Thomasa z fanką z w Londynie

 7. Wszystkie Muzea obozów zagłady :na Majdanku, w Sobiborze, Bełżcu, Stutthof, w Treblince i inne, wymagają ustawy określanej przymiotnikiem "niemiecki nazistowski obóz" (powiedział Sellin). To bardzo słuszna inicjatywa, gdyby tak było wcześniej nikt nie myliłby

 8. A u mnie jak z zegarkiem w ręku goście na śniadaniu😉

 9. Tak, zwłaszcza te kraje, które zaglądają do ustaw w innych krajach. Skąd bierze takich skur****w?

 10. 21 lut

  "Dobra zmiana" doprowadziła do sytuacji, w której na świecie zaczyna się postrzegać Polaków jako antysemitów, ksenofobów i nieodpowiedzialnych głupców. Najwyższy czas, by wszyscy przyzwoici ludzie odcięli się od tego pisanego cyrylicą scenariusza. Państwo PiS to nie cała Polska.

 11. Premier Morawiecki wśród 12 głów państw zaproszonych przez premiera Belgii Charlesa Michela na nieformalną kolację wczoraj, przed dzisiejszym spotkaniem Rady. Omawiane tematy: MFF, migracja, przyszłość strefy euro, obsada stanowisk w UE. Międzynarodowa izolacja Polski postępuje.