1. 19 lut

  Nie wiem, czemu nie znałem dotąd tego gościa. Proszę Koleżeństwa, to jest mistrz! Coś koło 40 krótkich opowiadań ze współczesnego Izraela, ale jak napisanych! Nie paplanina - szczególna ironia, jakby wisielczy humor? Nie umiem tego stylu określić. Doskonałe.

 2. z wysokim prawdopodobieństwem można przewidzieć: - co najmniej tydzień mrozów - setki tweetów o treści "gdzie się podziało globalne ocieplenie"

 3. Wszyscy żydzi którzy mają jakiś wpływ na te nagonkę , doskonale wiedzą o ich zbrodniach na swoich braciach. Tu nie potrzebna dyskusja, tu potrzebny frontalny atak w światowych mediach i w mediach społecznościowych i to po angielsku .

 4. Marcin Wicha podsumował doskonale ostatnie osiągnięcia rządu

 5. 21 lut

  Zamiast zajebiście: Cudownie Czarująco Doskonale Efektownie Fantastycznie Fenomenalnie Genialnie Idealnie Imponująco Kapitalnie Mistrzowsko Nadzwyczajnie Niezrównanie Niezwykle Olśniewająco Oszołamiająco Rewelacyjnie Świetnie Wspaniale Wyjątkowo Wyśmienicie Uroczo Znakomicie

 6. 21 lut

  Budzisz się rano i twoje włosy są bardziej przetłuszczone niż zakładałaś? Nie masz czasu na umycie ich przed wyjściem, brak suchego szamponu? Polecam przypudrować ODROBINĘ włosy pudrem ryżowym. Lekko matuje włosy. To jest tylko rozwiązanie awaryjne!

 7. – Żydzi pamiętają doskonale i będą zawsze pamiętać, kto był sprawcą Holocaustu – Niemcy.

 8. 19 lut

  A było to doskonale przygotowane i wyreżyserowane wcześniej....faktem jest są to profesjonaliści i takich ustawek można spodziewać się więcej.

  Pokaż ten wątek
 9. "Ale smog nie pojawił się wczoraj" No nie.

 10. 21 lut

  Za chwilę 10 lat Nowego Stadionu Legii, a goły beton elewacji... jak straszył tak straszy... Uważam, że Stadion Legii to nie most Świętokrzyski... gdzie zastosowano podobne, ''unikalne'' rozwiązanie...