1. Dzień dobry 🌹 Życzę wam wszystkim miłego dnia pełnego uśmiechu. Dbajcie o siebie i nie zapominajcie o wodzie ✌️ Love you 💜

 2. Podróżniczek to niewielki ptak w Karkonoszach przede wszystkim na Równi pod Śnieżką, natomiast na nizinach chętnie zasiedla miejsca podmokłe lub związane z wodami. Znakiem rozpoznawczym podróżniczków jest błękitno-czarno-brązowy śliniak.

 3. Dzień dobry we wtorek. Wspaniałego i zdrowego dnia życzę wszystkim. 💛💛💛💗💗💛💛💗💗💛💛💛 Good morning. I wish you all a beautiful Tuesday. 💗💗💗💛💛💗💗💛💛💗💗💗

 4. 1 kwi

  W Bawarii w ubiegłym tygodniu w 12 dni zorganizowano pełne wybory korespondencyjne z uwagi na zagrożenie . Frekwencja wyższa niż w I turze. Polecam tekst wszystkim kochającym demokrację, dla których takie głosowanie w Polsce w tej sytuacji byłoby jej zaprzeczeniem.

  Pokaż ten wątek
 5. 2 kwi

  serio zazdroszczę wszystkim, którzy nie piszą matury w tym roku. Ja dostaje już pierdolca od tego wszystkiego

 6. 5 kwi

  Dobry Wieczór Ćwirki 😊❤🧡💛💙💜 Miłegowieczoru 😎 Dostałem dzisiaj zajączka wielkanocnego od koleżanki. Prosiła, żebym przekazał wszystkim osobom, które lubię... A ponieważ bardzo lubię Was wszystkich, to Kochane Ćwirki dla Was w podzięce za to, że jesteście ze mną...❤

 7. 2 kwi

  Konferencja PO 21 kwietnia 2015r.: "Głosowanie korespondencyjne zagwarantuje wszystkim Polakom, że będą mogli uczestniczyć w wyborach"

 8. Słucham wystąpień polityków PO podczas debaty o zmianie kodeksu wyborczego, zmiany które pozwolą zachować konstytucyjny temin wyborów prezydenckich oraz przede wszystki dają gwarancję maksymalnego bezpieczeństwa głosującym. Posłowie PO w amoku i agresji. Opili się soku z buraka?

 9. 3 kwi

  Trzódka w TOK FM bez zmian. Wołek o Kaczyńskim w jednej wypowiedzi: „chory paranoik”, „człowiek chory psychicznie”, „psychopata”, itd, etc. Po wszystkim głos Lisa: „Nie mam kompetencji, żeby z prof. Wołkiem polemizować”. I śmiech. Nie da się już PJK krytykować argumentami?