Kącik intymności

Każda kobieta marzy o własnej garderobie, gdzie mogłaby trzymać swoje ubrania, buty, torebki i inne bibeloty niezbędne każdej kobiecie. Nie każda ma jednak na tyle duże mieszkanie, aby mogła sobie pozwolić na zajęcie jednego z pomieszczeń w całości i przystosowanie go na garderobę.Bardzo łatwo jednak stworzyć sobie…

Bardzo łatwo jednak stworzyć sobie taki kobiecy kącik w mieszkaniu, kiedy ma się parawan. Wszystko jedno, z czego parawan jest wykonany. Może on być drewniany, materiałowy, metalowy itd., ponieważ możliwości jest bardzo wiele. Ważne jednak, aby pasował do wystroju pomieszczenia, w którym się znajduje i zapewniał kobiecie poczucie intymności. Parawan możemy ustawić właściwie w każdym miejscu w domu i będzie on spełniał zupełnie inne zadania. Jak już było wcześniej wspomniane, może być garderobą, ale postawiony w łazience może zasłonić wannę lub przezroczystą kabinę prysznicową.

buty przez internet

Foto: pixabay.com

buty online

Foto: pixabay.com

Może też posłużyć jako odgrodzenie połączonej…

Może też posłużyć jako odgrodzenie połączonej łazienki i toalety albo kuchni i jadalni. W salonie może natomiast stanowić niezwykły element dekoracyjny. Parawan ma bardzo wiele zastosowań, a dzięki różnorodnym wzorom możemy dobrać taki, który będzie pasował do wystroju mieszkania i upiększy je.

Comments (1)
  1. krakowiak82

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś