1. armys wiedząc, że kiedy tylko bighit się o wszystkim dowie dzień dobry tvn będzie miał malutkie problemy

 2. Dobranoc wszystkim!! Baby minho pozdrawia 😔✊🏻

 3. 15.00 "Wiedz, ile razy przychodzisz do Mnie i prosisz o przebaczenie, tyle razy wylewam ogrom łask na twą duszę a niedoskonałość twoja niknie przede Mną, a widzę tylko twą miłość i pokorę; nic nie tracisz, ale wiele zyskujesz" Dz 1293. UFAM TOBIE

 4. 22 sty

  bardzo dziękuję za szybkie przytulenie

 5. 26 sty

  W dążeniu do ideału... Miej zawsze doskonały makijaż, idealną fryzurę, dokładnie wysprzątany pokój, najlepsze notatki, oceny i tak dalej. W ogóle staraj się być najlepsza we wszystkim, co robisz. Kontrola nad sobą pomoże Ci to osiągnąć.

 6. Jk 3, 17-18 Mądrość zstępująca z góry jest przede wszystkim czysta, dalej, skłonna do zgody, ustępliwa, posłuszna, pełna miłosierdzia i dobrych owoców, wolna od względów ludzkich i obłudy. Owoc zaś sprawiedliwości sieją w pokoju ci, którzy zaprowadzają pokój.

 7. 24 sty

  patrzyła na mnie tak, jakby to wszystko, co w przeszłości wydarzyło się miedzy nami, nigdy nie istniało. i najgorsze w tym wszystkim było to, iż ja obserwowałem ją tak samo.

 8. Wszystkim oburzonym tym tekstem przypominam, że jest autorstwem osoby o intelekcie kserokopiarki.

 9. 26 sty

  To zdjęcie jest wszystkim.

 10. Kiedy poznajesz bogatą panienkę, miłość od pierwszego wejrzenia, spędzasz z nią piękne chwile, rysujesz ją nago, obiecujesz że nauczysz ja jeździć na koniu po męsku, a ona po wszystkim nie wpuszcza cie na drzwi.

  Pokaż ten wątek