1. Larry Dziennikarz: ilu z was ma dziewczyny? N: Dwóch Li: Tak, ja i Lou mamy dziewczyny. Jesteśmy jedynymi emm H: Chłopakiem Li: Chłopakami z dziewczynami Lou: A reszta ma chłopaków! *Śmiech* H: Louisa. Chłopakiem Louisa. Li: Co?! Manager: Wytnijcie to! Lou: To musi teraz wyjść.

 2. 13.01

  Wgl zobaczcie jakie moja mama robi zajebiste torty 😍🙌

  Pokaż ten wątek
 3. Przysięgam że to ff jest jednym z najlepszych jakie czytałam.Ja nie wiem co ta książka ze mną zrobiła ale zakochałam się w niej bezgranicznie i dziękuje z całego serca autorce że ją stworzyła.Jezu to zasługuje na tak wielki rozgłos.

  Pokaż ten wątek
 4. 12.01

  juz 2 raz mi powiedział, że nawet nie zdaje sobie sprawy jakie to zajebiste uczucie miec śliczna dziewczynę, ktora podoba sie naprawdę wielu chłopakom, którzy chcieliby ją mieć i wiedziec ze ona kocha tylko ciebie i tylko na tobie jej zależy K o c h a n y

 5. 12.01

  dlaczego ludziom tak ciężko uwierzyć w to, że chłopak i dziewczyna w naszym wieku mogą normalnie spać razem w jednym łóżku i tylko s p a ć bez ruchania się? no błagam jakie wy macie o nas zdanie????

  Pokaż ten wątek
 6. thread takich makijaży z podpisami jakie kolory zostały użyte 👇 sama się takimi zdjęciami inspiruje robiąc makijaż, więc i może was zainspirują :)

  Pokaż ten wątek
 7. 13.01

  Kiedy zrozumiesz to ze mamy w dupie twoja liczbe follow tylko jestes atencyjnym cymbalem

 8. 13.01

  ludzie przesłuchajcie don't wanna cry i stanujcie seventeen, mamy 2018, najwyższy czas

 9. 13.01

  Boże, za jakie grzechy?

 10. 13.01

  22. J.K Rowling osobiście wybrała Alana Rickmana do roli Severusa Snape'a. Alan jako jedyny wiedział od początku jakie będą losy jego bohatera.

  Pokaż ten wątek