1. 15 sie

  jakie kolory tu widzicie? RT - szary i mietowy FAV - bialy i rozowy

  Pokaż ten wątek
 2. Dziś rozmawiałem z przedstawicielkami środowisk kobiecych o moich prop. dla warszawianek. W Warszawie mieszka blisko milion kobiet, dla których tematy jak bezpłatne żłobki, równe traktowanie i walka z przemocą są fundamentalnie ważne. Nie wierzysz? Zapytaj mamy, żony lub córki.

 3. KOCHANI NASZEMU KOLEDZE ZOSTAŁO ZAMKNIĘTE STARE KONTO(ROBERT MATT) TO JEST NOWE. PROSZĘ WAS O PRZYTULENIE ❤❤❤DZISIAJ ON JURTO TY🤬🤬🤬 KOPAĆ LEWACTWO PO DUPIE....MY MAMY TĘ MOC

 4. 16 sie

  chciałabym sie nauczyć angielskiego na tyle by mówic płynnie i nie zastanawiać się jak dane coś się wymawia i w ogole ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać nawet ma jakieś porady na takie uczenie się samemu? jak wy nauczyliście się i jakie metody stosowaliście?

 5. Widzę, że u niektórych nadal pokutuje myślenie z gatunku - po co nam polskie sklepy, skoro mamy portugalskie i niemieckie. Gdynia miastem z Lidla i Biedronki czy miastem z morza i marzeń?

 6. Zastanawiając się, czy pójdziecie na wybory, pomyślcie jakie nowe PLUSy ma przygotowane dla Was PIS!

 7. nie mamy już o czym rozmawiać

 8. 16 sie

  Już jutro podamy szczegóły dotyczące Akcji & Mamy nadzieję na ogromne wsparcie tak jak rok temu. Przypomnijmy Niemcom, że mają dług wobec Polski.

 9. 16 sie

  Kocham Selene za to że nie wstydzi się swoich blizn brzuszka kurwa wszyscy go mamy jesteśmy piękne i powinniśmy to pokazywać z dumą szczęśliwe zaakceptowane. Jestem tak z dumna Seleny Marie Gomez jest zdrowa piękna i szczęśliwa. Dlatego widziałam kogo wybrać na idolke.

 10. Czekam na najciekawsze wersje Poloneza jakie uda wam się znaleźć. Podajcie ten apel dalej RT Ja daję wam Poloneza Challenger

 11. TA PANI OSKARŻYŁA MNIE DZISIAJ O UDOSTĘPNIANIE PORNOGRAFII. I NAMAWIA DO NIE OBSERWOWANIA MNIE...WIĘC POMAŁU LICZĘ SIĘ Z UBYTKIEM ZNAJOMYCH. JAKIE JESZCZE ZNAJDZIECIE METODY POZBYCIA SIĘ MNIE... MIŁEGO DNIA