Jaka wanna z hydromasażem do jakiej łazienki

Hydromasaż w wannie możliwy jest nie tylko w gabinetach odnowy biologicznej, czy salonach spa. Wanna z hydromasażem może stanąć niemal w każdej domowej łazience. Modeli wanien jest naprawdę wiele. Są takie, które idealnie wpasują się w klimat salonu kąpielowego, czy dużej łazienki. Są i takie, które z powodzeniem można zmieścić na naprawdę małej powierzchni.Galeria

Jeśli wanna z hydromasażem ma stanąć w salonie kąpielowym, albo dużej łazience lub innymi słowy w pomieszczeniu, które ma więcej niż 6 m2 można pokusić się o jeden z większych modeli. Takie mogą mieć nawet 200 cm długości i 100 cm szerokości. Relaks w wannie o takich wymiarach z pewnością będzie nieporównywalnie większy niż w przypadku ciasnej wanny, ale nawet jeśli łazienka jest mała, nic nie stoi na przeszkodzie, aby móc zafundować sobie hydromasaż w wannie. Idealne do małych pomieszczeń będą wanny o długości 120 cm i szerokości 70 cm.

Przy wyborze odpowiedniej wanny liczy się…

Przy wyborze odpowiedniej wanny liczy się jednak nie tylko wielkość łazienki, ale także jej układ. Producenci zadbali i o to. Chcąc, aby wanna z hydromasażem idealnie pasowała do układu łazienki można wybierać spośród wanien prawych i lewych, prostokątnych, okrągłych, symetrycznych i asymetrycznych.

Comments (1)
  1. swojak

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś