1. Idealna waga dla 164cm?

 2. macie do wyboru 2015 2016 2017 2018 ktory rok byl dla WAS najlepszy?

 3. Jaka macie na ten moment średnia z matmy????????

  Pokaż ten wątek
 4. idealna waga dla 171 cm?

 5. Listy do Mikołaja już wysłane?🎅 Prezenty dla bliskich osób już zakupione? 🎁🎄 Jeśli nie to my chętnie Wam pomożemy ☕🤗 Już dzisiaj ruszamy z promocją na święta. 20% rabatu na wszystkie nasze kawy 😁👍☕ Promocja obowiązuje do 16.12.2018r. Udanych zakupów 🎁

 6. Leonardo dla Sky: Ibrahimović? On do nas nie przyjdzie. On już na początku przedstawił nam swoje stanowisko. On jest już po słowie z Galaxy i tam zostanie. On do nas nie przyjdzie. To byłaby piękna historia gdyby było inaczej.

 7. Chciałabym założyć squad/dm dla Louies, jest ktoś chętny?

 8. Zobaczcie kto stoi za nową partią Tadeusza Rydzyka. Czy taka stylizacja jest odpowiednia dla prawicowego polityka? Przecież Piotrowski wygląda jak sobowtór .

 9. Ricardo Kaká dla Le Parisien: Ja dyrektorem sportowym PSG? Dlaczego nie? Znam osobiście prezydenta Al Khelaifiego, to dobry człowiek. Wspaniale byłoby pracować do PSG. To byłoby piękne doświadczenie.

 10. idzie z lepić bałwana z przyjaciółmi. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że bałwan ożywa... Szukacie bajek dla dzieci? Zajrzyjcie do ! 👨‍👩‍👧‍👦

 11. Slut shaming polega na piętnowaniu za uprawianie seksu niezgodnego z wizją kult-społ Lubisz seks? Przejmujesz inicjatywę? Nie musisz wyjść za mąż żeby go uprawiać? Wychodzi na to, ze w katolickiej wersji kultury seksualnej jesteś szmatą, gorsza niż flaga UE dla pewnej pani poseł.