1. prof. Wiesław Binienda w : drzwi w Tupolewie zostały wystrzelone z framugi, która jest najbardziej uzbrojoną częścią tego samolotu

 2. Mam nadzieję, że MSZ przygotowuje stanowczą reakcję, a PFN już szuka kancelarii w USA. Btw. MKiDN podpisywał porozumienie z Dentons, że będzie na świecie w takich sprawach pro bono wspierać Polskę. Ta grafika to dekady bierności elit III RP. Moje pokolenie bierne nie będzie.

 3. Kudłaty (nie z ) rozpoczyna objazd po kraju - walka o pozyskanie elektoratu. Tutaj ostrzeżenie dla Olsztyna i Elbląga, gdzie będzie grasował kolejno 7 i 8 marca 😎

 4. Dziennikarz z Gdańska, red. Łukasz , pokazując legitymację dziennikarską publicznej telewizji, miał grozić skuwającym go w kajdanki mundurowym i pracownikom PKP IC zwolnieniem z pracy. Policja: Był nietrzeźwy, wulgarny i agresywny.

 5. Paweł Kryszałowicz-ten mecz musisz wygrać.Jesteśmy z Tobą.Temat ogarnięty.Teraz leczenie i spokój.

 6. Pojawia się na TT komusza (tak tak) propaganda, że "ubecja była żydowska". Posługują się nią przede wszystkim popłuczyny po endo-komunie, które z racji np. młodego wieku nie wiedzą, że tzw. "żydokomuna" była elementem komuszej/sowieckiej propagandy.

  Pokaż ten wątek
 7. Na A.Jakubowskiej nie ciąży wyrok w tzw. aferze Rywina. Została skazana za wprowadzenie do projektu ustawy zgodnie z wolą Rady Ministrów zapisu, który uniemożliwiał prywatyzację telewizji regionalnej. W/g sądu A.J. działała w ten sposób na szkodę interesu publicznego!!!

 8. Historyk, politolog 🤣🤣🤣Makowicz ubolewa, w rozmowie z Pawłowicz, że media w Polsce są koszerne, więc nieobiektywne. W dalszej części ma pretensje, że osobom o PiSowskich poglądach odbiera sie prawo głosu w TVP (sic!)

  Pokaż ten wątek
 9. Tak wygląda osobnik autor grafiki profanujacej POLSKIE BARWY NARODOWE w jednej z zagranicznych gazet