1. czesc, wiecie ze mam dziewczynke? jak n to juz wiecie🥺

 2. Dziś piątek, przed świętami i co oczy moje widzą? Jest Was ze mną już 8 tysięcy! Nie chcę ominąć nikogo z Was. Świąteczne i życzenia dla wszystkich. Spokojnych lub szalonych świąt, jak kto woli. Zdrowych przede wszystkim. Come on, group hug 😄💋

 3. MC: O czym jest nowa piosenka? JIMIN: Nowa piosenka, 'Wiersz dla małych rzeczy' jest.. Piosenką stworzoną dla najmniejszej osoby w grupie: mnie.

 4. -czemu zawsze jak pisze "kurwa" to poprawia mi to na "Litwa"? -kurwo ojczyzno moja Posram się nie mogę z niąXDDDDD

  Pokaż ten wątek
 5. miał może ktoś ten tusz do rzęs? jak wam się sprawdził?

 6. Gwoździe na krzyżu Każdy jak legion grzechów Gwoździe na krzyżu Każdy jest ludzkim cierpieniem Gwoździe na krzyżu Każdy jak morze łez Gwoździe na krzyżu Każdy boli za wszystkich * Eli, Eli, lama sabachthani?  * Pragnę. * Wykonało się. * Ojcze, w ręce Twoje oddaję ducha mojego.

 7. ej wiecie, że jak płaczecie to jak najpierw poleci wam łza w prawego oka to płaczecie ze szczęścia, a jak z lewego to ze smutku???

  Pokaż ten wątek
 8. A kto tu skacze sobie jak króliczek?

 9. kURWA JAK MOGLIŚCIE DOPROWADZIC CHANA DO PLACZU SWOJĄ TĘPOTĄ???? JAK MOZNA BYC TAK KURWA GŁUPIM, CHAN NA TO NIE ZASŁUGUJE, POWINNIŚMY DAWAC MU CALE DOBRO TEGO SWIATA A WY-- WSTYD MI ZA WAS KIRWA

 10. Jak Pawłowiczówna nie jest z PiS-u, to z jakiej jest partii? Z tego co widać, słychać i czuć, to typowa pisówka. Mam złą wiadomość dla panny Krysi - z wiekiem będzie tylko coraz gorzej.

 11. Czy wy pamiętacie o takim cudzie jak "She'll be the one " ?