1. rozpoczęły się od mocnego uderzenia! City wjechało w mecz jak na filmie poniżej, a Niedermeier zalicza powrót marzeń, łapiąc 2 żółte kartki w 15 minut i oddając karnego po swoim błędzie. Victory - City 0:1. Spodziewane? Nie! A wszystko się dopiero rozkręca!

  Pokaż ten wątek
 2. Jak wam się podoba ten pack?

 3. ogólnie to wiem ze wyglądam na tych zdjęciach jak dwie różne osoby, to zależy od tego jak pozuje haha ale które lepiej dodać na ig??

 4. Hej czy ktoś ma pomysł jak w sprawdzić stan internetu mobilnego w UE? Bo robię to co jest napisane na stronie...a "usługa jest już niedostępna"🤦

 5. Jak tam się macie Jimin stan? 😳🤭👉👈

 6. W odpowiedzi do

  Jak pan to wyliczył?

 7. I tak dwie godziny. Choćbym nie wiem jak cisnął, nie mogę ucieć peletonowi... A czy wy już dzisiaj ?

 8. Taka ciekawostka. Mariusz Świtalski Założyciel Elektromisu, twórca Biedronki, Żabki i Czerwonej Torebki sprzedał w 2016 swoją posiadłość w Sowińcu koło podpoznańskiej Mosiny za 50 mln € i rozpłynął się w powietrzu jak Jan Kulczyk. Ciekawe kto dał cynk?

 9. 21 lut

  Ej a na to jak mówicie?

 10. 22 lut

  To jak tam będzie z tą matematyką na maturze?

 11. Dziadek: ktoś mi się pytał jaka rasa tego psa a to chyba lambador tak? Ja: Labrador Dz: Jak? Lambader? J: Labrador Dz: La la labałern J: Labrador Dz: Labrador J: Taaak *5 minut później* Dz: Jak to było? Lambaduern? TRZYMAJCIE MNIE XDDDD