1. 14.01

  Nic mnie tak nie cieszy jak fakt że Justin odizolował się od swoich fanów na portalach społecznościowych wy nie zasługujecie na Justina nie zasługujecie na jego miłość oraz wsparcie może podobnie jak Justin zajmijcie się w końcu swoim życiem a nie jego hm? Taka mała rada tylko :)

 2. możemy porozmawiać o tym jak jihoon przysypiał na isac, więc jeonghan objął go, żeby mógł położyć głowę na jego ramieniu?

 3. Nic nie rozumiem oprócz Oppa oszalałeś? czincza czincza serio serio Ale i tak wyję jak pojebana

 4. 13.01

  Ey, takie pytanie Jak sądzicie, będę kiedyś hard do ubów i wuba? Jak coś, to możecie pisać też np kiedy to by się stało według was xd

  Pokaż ten wątek
 5. Chiński sztab zebrał 24 tys. Do Chin poleciała 3-osob. delegacja WOŚP: Owsiak, "Dzidzia" i operator kamery. Bilet klasy premium 8 tys. od osoby obie strony, czyli 24 tys. jak w mordę strzelił. Gdzie hotele, przeloty w Chinach, delegacje i inne wydatki przez tydzień. Kto płacił?

 6. Jak ustrzec się chorób? Rady z 1913 roku, Gazeta "Dom Rodzinny".

 7. jak to możliwe że po wypiciu wody jest mi niedobrze?

 8. jak być pięknym człowiekiem? albo chociaż ładnym help pls

  Pokaż ten wątek
 9. 14.01

  Wiecie jak słabo widoczne są żyły u noworodków? Zwłaszcza tych w stanie zagrożenia życia, kiedy żyły się zapadają ? A wiecie jak to jest kłuć dziecko 15- razy! Tutaj macie sprzęt od , który pomaga w uwidocznieniu żył! Cudo- u nas w szpitalu 1!

 10. 14.01

  jak ja kurwa nie szanuję ludzi, którzy szkalują wośp, tak bardzo was boli, że ktoś komuś pomaga?

 11. Dzisiaj chyba znaleźliśmy nasz DOM Jak Wam się podoba?

  Pokaż ten wątek