1. from: me to: wszystkie ładne dziewczyny jak to jest być ładnym????

  Pokaż ten wątek
 2. Warszawiacy! Chcecie takiego prezydenta którego popierają takie ludzkie smieci jak ? co wy na to?

 3. 17 sie

  patrzcie narysowalam ostatnio draxa, jak wam sie podoba?😊😊😊

 4. KURWA CO JA DZISIAJ W SKLEPIE CHCIAŁAM OMINĄĆ PANA Z WÓZKIEM I NIE ZAUWAŻYŁAM, ŻE DALEJ JEST NÓŻKA OD WIESZAKA I KURWA POTKNĘŁAM SIĘ O NIEGO I POLECIAŁAM JAK DŁUGA NA JAKIEGOŚ CHŁOPAKA (TAKIEGO 10/10), A ON "POWOLI, POWOLI, WIDZIMY SIĘ PIERWSZY RAZ, A JUŻ NA MNIE LECISZ?"

  Pokaż ten wątek
 5. 17 sie

  MOCNE! 😅😅 Kilkuletnie dzieci vs. Rafał - jak myślicie, kto wykazał się większą wiedzą historyczną nt Marszałka Piłsudskiego? 🤔 Koniecznie wszyscy dajemy solidny RT!! 🔃🔃

 6. Jak to jest być szczupłym? Jak to jest mieć gładką cerę? Jak to jest mieć śliczne i gładkie włosy? Jak to jest mieć cudowną paczkę przyjaciół?

 7. - wszyscy członkowie mieszkają w jednym dormie? - nie, podzieliliśmy się - tak? jak podzieliliście dorm? - każdy unit oddzielnie - z kim w takim razie mieszka mark?

 8. ktoś: jak umrzeć w sekundę? ja:

 9. Czemu arianators najeżdżają na album Shawna. Co ma kurwa album Shawna do sweetener? Co z tego, że shawn nie pracował nad swoim albumem tak długo jak Ariana wtf? Serio ludzie muszą bronić swojego idola atakując idola kogoś innego?

 10. 17 sie

  lol kto jeszcze jak ja wolał Stefana od Damona?

 11. Słowa nie oddadzą tego, co działo się na dzisiejszej w Warszawie! Sprawy senioralne to ważny punkt mojego programu– a z kim lepiej o nich rozmawiać, jeśli nie z Wami? Takie dni jak dziś ładują pozytywną energią i motywują do dalszej pracy. Dzięki!