1. 18 maj

  A jak tam własne dzieci pana Ryszarda?

 2. Ktoś: -"Osoby wspierające homoseksualistów same są homo." Ja: -"Wspieram także prawa zwierząt, a czy wygakdam jak cholerna alpaka?"

 3. Prezentacja nowych tatuaży rodzinie w skrócie: 1. Matka – NIE MASZ NA CO PIENIĘDZY WYDAWAĆ, ZMIENI CI SIĘ GUST I CO ZROBISZ, JAK Z TYM NA STAROŚĆ BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ?! – Nie wiem czy dożyję... 2. Ojciec – Fajny. Kiedy i gdzie następny? – W lipcu ramię. – Super! Chcesz truskawki?

  Pokaż ten wątek
 4. 17 maj

  pamiętacie jak dzień po zamachu w manchesterze była twitterowa minuta ciszy, zero tweetowania? o 23:33 we wtorek mija rok, zróbmy to znowu...

 5. Trailer do Mnet Comeback Show: JK: Cześć, Kook PD powrócił! Przygotowałem mały spoiler naszego Comeback Show dla ARMY V: Jestem RM JK: Panie Taehyung V: Kim Namjoon, nie RM JK: Comeback Show nadchodzi, jak się czujesz? W trzech językach.

 6. ale mnie wkurwiają te komentarze na temat jej sukniXD przeciez to ona ma sie czuc dobrze a jak slysze zdania typu „kate miala lepsza” „suknia meghan byla zbyt malo spektakularna” „byla zwykla” to jestem jak?????? przeciez ona wyglada cudownie a ten dlugi welon? wow

 7. 18 maj

  Jak tam po sprzedaży biletów? UDAŁO SIE? 💙

 8. 17 maj

  Biskup Pieronek udziela wywiadu kanałowi francuskiemu przed grobem Lecha Kaczyńskiego i skarży się, że jest on pochowany na Wawelu. Następnie mówi, że Polska jest złudzeniem demokracji. Jak biskup może mieć takie uwagi przy grobie zmarłego i krytykować decyzję kardynała Dziwisza?

 9. 18 maj

  Ej a wy jak jecie naleśniki to zwijacie w rulony czy składacie na trójkąty?

 10. , jak gdyby nigdy nic, mówi w telewizji Karnowskich, że jest zdecydowanym zwolennikiem opcji prorosyjskiej🇷🇺💀. I co mu pan zrobisz?

  Pokaż ten wątek
 11. 17 maj

  rozciąganie wyszczupla nogi? jak np bede cwiczyc na nogi + robic ich stretching, to przyspieszy to czas chudnięcia?

  Pokaż ten wątek