1. Słuchajcie skończyłam twarz, jeszcze jakieś 10 dni pracy przede mną i będzie gotowe, stay tuned

  Pokaż ten wątek
 2. Ukraińcy w mediach społecznościowych najbardziej popierają obecną władzę, na MN mieszają się w tłum jako prowokatorzy. Coraz bardziej nabiera sensu, kto tym wszystkim steruje.

 3. Dziś, dzięki wszystkim osobom które na mnie oddały swój głos zostałam formalnie zaprzysiężona jako posłanka na Sejm RP IX kadencji. Obiecuję pracę na rzecz sprawiedliwej, otwartej i równościowej Polski oraz na rzecz Pomorza, od którego mam tak silny mandat.

 4. O godzinie 12 przestaję pełnić służbę Posła Rzeczypospolitej to był honor i obowiązek obywatela Rzeczypospolitej z pełną pokorą wypełniany. Dziękuje wszystkim którym zawdzięczam sprawność wypełniania mandatu.

 5. 9 lis

  ja mówiąc ja widząc wszystkim ze sprawdzian nie musze się uczyć bo wszystko umiem

 6. Najuczciwszym politykiem jest Pan Jarosław Kaczyński - ten człowiek to ideał polityczny i to przede wszystkim jemu można zaufać. Całe swoje życie poświęcił dla ojczyzny.

 7. na dzień dobry śmiejący się ggukie miłego dnia wszystkim!

 8. Nowy Sejm zaprzysiężony! Gratuluję przede wszystkim moim koleżankom o kolegom 👍🙂👍

 9. oki, ale to zdjęcie ma w sobie coś magicznego. like znamy Jeongina przede wszystkim z jego uroczej strony, a to jest po prostu przepiekne i pokazuje całe jego piękno. ten człowiek zapiera mi dech i zaskakuje za każdym razem.

 10. Ja Wam mówię Ze Że Prezydent Duda Może wygrać w pierwszej turze Ķkķkkķm tylko jednem warunek . Publiczne liczenie głosów lub inna forma pełnej społecznej kontroli nad każdą kartą wyborczą. Miłego dnia wszystkim Prawym Paniom 🌞🌞😙 I Prawym Paniom 👊👊🍻

 11. Dzień dobry się wszystkim 😊☕☕🥐 Ale że koniec weekendu i do pracy już trzeba?...... 🤷🏻‍♀️🤪😮 Mimo wszystko miłego dnia Wam 😉😊☀️🍁