Higieniczna łazienka

Bardzo ważne jest zachowanie czystości w łazience szczególnie w muszli klozetowej. Z toalety bardzo często korzysta wiele osób, więc warto wybrać deskę, która będzie czysta nie tylko po umyciu. Sedesem nazywa się komplet: muszlę oraz deskę. Deska sedesowa zwiększa poczucie komfortu. Stosowana również ze względów higienicznych.Producenci wyszli na przeciw oczekiwaniom klientów…

Producenci wyszli na przeciw oczekiwaniom klientów tworząc deski antybakteryjne. Jest to drobny proszek, a tak wyprodukowana muszla posiada atest PZH oraz PN. Wykonane są z polipropylenu( plastiku )lub duroplastu( wygląda jak połączenie metalu z ceramiką )Na rynku istnieje szeroki wybór desek sedesowych – zarówno ze względu na materiał z jakiego jest wykonana, wzór i kolor. Deska sedesowa jest stale unowocześniana. Istnieją modele, które można zaprogramować pod konkretnego użytkownika. Deska sedesowa może uwalniać lub pochłaniać nieprzyjemnie zapachy.

krem przeciw rozstępom

Foto: pixabay.com

Podgrzewane siedzisko, suszenie, podmywanie to…

Podgrzewane siedzisko, suszenie, podmywanie to również pomysły na udogodnienie pobytu w toalecie. Deska sedesowa może być wykonana z drewna( wytrzymała, estetyczna, jednak trudno utrzymać czystość ), stali nierdzewnej( praktycznie niezniszczalne ), plastiku, żywicy poliestrowej( wyglądają jak ze szkła ), MDF i drewna prasowanego.

krem przeciw rozstępom

Foto: pixabay.com

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś