1. 👇Ogłoszenie parafialne 👇Wszystkim, którzy nie wytrzymają w te święta bez wizyty w kościele przypominam, że w maju bez respiratora też nie dacie rady!!! Nie dla wszystkich wystarczy!!! ☝️Koniec ogłoszenia parafialnego☝️

 2. Dziękuję wszystkim piszącym. Odezwę się za jakiś czas, u mnie OK, ale za oceanem straciliśmy już jednego członka rodziny. Wieczorem zapalam sobie gwiazdy i odpoczywam. Noście maski, myjcie ręce, nie bagatelizujcie tego mimo oficjalnych liczb. I nie życzcie nikomu.

 3. Zbliża się 10. rocznica Katastrofy Smoleńskiej. Wszystkim, którzy zapomnieli co doprowadziło do tej tragedii, polecam . Rządzącym zaś przypominam, że nie jest wstydem nie wiedzieć, wstydem jest nie szukać odpowiedzi. A odpowiedzi są znane od dawna.

 4. 3 kwi

  we wszystkim niekomfortowych sytuacjach mój mózg jest jak ZAŻARTUJ!!!!!! ZAŻARTUJ!!!!!!!!!

  Pokaż ten wątek
 5. Słucham wystąpień polityków PO podczas debaty o zmianie kodeksu wyborczego, zmiany które pozwolą zachować konstytucyjny temin wyborów prezydenckich oraz przede wszystki dają gwarancję maksymalnego bezpieczeństwa głosującym. Posłowie PO w amoku i agresji. Opili się soku z buraka?

 6. 2 kwi

  serio zazdroszczę wszystkim, którzy nie piszą matury w tym roku. Ja dostaje już pierdolca od tego wszystkiego

 7. 1 kwi

  W Bawarii w ubiegłym tygodniu w 12 dni zorganizowano pełne wybory korespondencyjne z uwagi na zagrożenie . Frekwencja wyższa niż w I turze. Polecam tekst wszystkim kochającym demokrację, dla których takie głosowanie w Polsce w tej sytuacji byłoby jej zaprzeczeniem.

  Pokaż ten wątek
 8. 4 kwi

  najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że przeszli od "zero imion, relacji, wszystkiego" do "jesteśmy rodziną, gangiem, razem wygramy tę wojnę", to jest najlepszy development w tym serialu

 9. 5 kwi

  Wszystkim zachwyconym Szumowskim przypominam, że to on jest bezpośrednio odpowiedzialny za bajzel w szpitalach, za braki ochronnego sprzętu, za bagatelizowanie zagrożenia, za stan służby zdrowia. To typowy polityk PiS. Tyle, że z podkrążonymi oczami.

 10. ✅"Obowiązkiem państwa jest umożliwienie wszystkim uprawnionym udziału w wyb. prezydenckich"❗Sejm uchwalił ust.o szczególnych zasadach przeprowadzania wyborów powsz. na Prezydenta RP 🇵🇱 Wybory będzie można przeprowadzić z zach. bezpieczeństwa dla głosujących jak i dla czł.kom.👏

 11. 3 kwi

  Trzódka w TOK FM bez zmian. Wołek o Kaczyńskim w jednej wypowiedzi: „chory paranoik”, „człowiek chory psychicznie”, „psychopata”, itd, etc. Po wszystkim głos Lisa: „Nie mam kompetencji, żeby z prof. Wołkiem polemizować”. I śmiech. Nie da się już PJK krytykować argumentami?