Funkcjonalna wanna z prysznicem

Wiele osób budując dom lub remontując łazienkę zastanawia się, co wybrać, czy lepsza będzie wanna czy też prysznic. Niekiedy z tego powodu powstają spięcia w rodzinie, ponieważ każdy ma swoją własną wizję oraz upodobania. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie wanna z prysznicem. Oczywiście, jeżeli mamy taką możliwość, chętnie projektujemy dużą łazienkę albo nawet dwie oddzielne i wtedy decydujemy się zarówno na wannę jak też na prysznic.Nie zawsze jednak mamy tak…

Nie zawsze jednak mamy tak komfortową sytuację. Dlatego wanna z prysznicem zadowoli wszystkich, którzy nie mogą się zdecydować na jedną z opcji. Osobiście znam również takie osoby, które mając dwie łazienki w swoim domu nie rozdzielają wanny od prysznica. Wielkie było moje zdziwienie, kiedy zobaczyłam, że u mojej kuzynki w obydwu łazienkach jest właśnie wanna z prysznicem.

Obydwoje z mężem uznali, że takie…

Obydwoje z mężem uznali, że takie rozwiązanie bardzo im odpowiada i jest najlepsze z możliwych. Wanny są na tyle duże, że swobodnie mogą się w nich zmieścić dwie osoby. Z tego, co zauważyłam nie używają też oni żadnych parawanów ani kotar, które chroniłyby przed zachlapaniem ściany i podłogę. Wytłumaczyli mi, że tak duża wanna z prysznicem nie wymaga specjalnych zabezpieczeń.

Comments (1)
  1. krzyś56

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś