1. Nienawiść ma niszczycielskie skutki. A wszystko zaczyna się od słów. Dlatego w warszawskich szkołach jeszcze przed feriami zostaną przeprowadzone lekcje na temat tego, jak reagować i przeciwdziałać mowie nienawiści. Dziękuję za inspirację.

 2. Obejrzałem jeszcze raz na spokojnie materiał "Wiadomości" po morderstwie Adamowicza, traktujący o "nienawiści politycznej", a cytujący tylko Owsiaka, Tuska, Sikorskiego, Schetynę, Komorowskiego, Wałęsę i Stępnia. Po dziennikarsku i po ludzku, nie do obrony. Zwyczajnie wstyd.

 3. Nie ma nadziei dla programu o 19:30. Jedyne pokazane przykłady mowy nienawiści to politycy PO i przyjaciele. Jedyne. Pozostali politycy to najwyraźniej aniołki. Brak słów. Brawo szanowni państwo.

 4. W odpowiedzi do

  Jednocześnie oczywiście warto uśmiechnąć się do Pana ministra i :) Znakomite dzieciaki i zaangażowani rodzice!

 5. namjoon zamiast i never gonna trade krzyknął army saranghae skkdksk

 6. Biblia mówi : Za wszystko dziękujcie , taka jest bowiem wola Boża w Chrystusie Jezusie względem was . 1Tes 5:18 . Więc dlaczego , mam nie podziękować i za przesyłkę ;)

 7. I wanna kissu his cheeku

 8. Przeglądam "nowości" na Netflixie i widzę, że pojawił się jeden z najlepszych seriali ever: Homeland. Aż zazdroszczę tym, którzy obejrzą to po raz pierwszy.

 9. blagam skarbie lec i debiutuj prosze

 10. ztm to gówno i sb przez niego zabiję

  Pokaż ten wątek
 11. Zaczynamy odkrywać bogactwa kultur i zaczynamy wspólne działania 😁 Chcielibyśmy przybliżyć kulturę naszych sąsiadów, stworzyć przestrzeń do poznania się, wspólnych rozmów i działań 👌 Przed nami kulturowy! Więcej na: