1. "Jestesmy wkurwione, bo zmarzly nam pizdy" - ugrupowania lewicowe ( Razem) i feministki walczą o bardzo tak naprawdę mieszczanski elektorat Poznania... Jak zauwazyl red. - tekstow wysluchiwac przechodzace rodziny z dziecmi.

  Pokaż ten wątek
 2. Nasza przyszłość! Wspaniali mali Polacy i ich Rodzice

 3. obejrzeć jeszcze jeden odc czy może iść już spać ? 🧐🤔

 4. włączyłam zupełnie inną playliste z yt a i tak leci Toto - Africa 🎶

 5. 🎬16 I 1980 roku miał premierę film Godzina "W", wyreżyserowany przez Janusza Morgensterna, a opłaty na motywach opowiadania Jerzego Stefana Stawińskiego. Był to pierwszy film w polskiej kinematogfrafii, w którym użyto nazwy Armia Krajowa, została nawet pokazana legitymacja AK.

 6. [TRANS] ’s Twitter Update “I came out to a cafe from early in the morning (Americano 😝😝) What are FANTASY doing!”

 7. I can't believe that EXO is making history right now Power will join legendary hit songs and will be played at the Fountain

 8. I wykrywalne są na odległość 😆 zostawiając trwałe ślady w digitalnym obejściu. Dobrej nocy ptaszkom ćwierkającym nocą. Swoją drogą u mnie już śpiewające nocą chyba kosy są. Zaledwie miesiąc mają, by przygruchać gołąbkę lub gołąbka do 14 lutego. Święta długiego Walnięci zdrowo

 9. Czasem myślę, że naprawdę nie zasłużyłam na tak dobrych ludzi na jakich w ostatnim czasie trafiłam... Dlatego z każdym dniem jak są przy mnie, uświadamiam sobie jak bardzo ich cenię i kocham.

 10. I love abby too much 💜❤️I’m beyond proud of her , and I can’t wait to see her accomplish so much in Cali 🌴🛩✈️

 11. okay rn RT if you would come to a phangs show at my house in lansing