1. Oficjalny profil MW Nowy Sącz. Obserwuj 🇵🇱 Dołącz do nas 🇵🇱 Działaj 🇵🇱 Sztafeta pokoleń walcząca o tradycje, wartości i dobro Polski!

 2. Prezes J. : Mamy pełne prawo zakończyć proces tyczenia, a pozwolenie na budowę wydaje się być kwestią czasu. Kanał powstanie. Elbląg powinien być portem uzupełniającym, ale znaczącym. Przyczyni się to do jego rozwoju.

 3. 181016 Aktualizacja konta KissMe z Jisoo i Rose na instagramie!

 4. Przeczytałem gdzieś informację, że UEFA jest przerażona, ze względów marketingowych, ewentualnym spadkiem do League B Niemiec czy Chorwacji i ewentualnej koncepcji zmiany regulaminu Jeśli grają słabo to niech spadają nawet do League D. Przestaje to mieć związek ze sportem i ideą

  Pokaż ten wątek
 5. myślę sobie o wzroście sinae i o tym, że jest 9 centymetrów niższa ode mnie

 6. Minister : Dzisiaj mamy uroczystą okoliczność wkopania ostatniego słupka geodezyjnego wyznaczającego drogę wodną przez Mierzeję Wiślaną.

 7. Słyszałem, że wczoraj wracając z Madrytu, po wyładowaniu na Okęciu, chyłkiem przeszedł przez lotnisko wojskowe, wsiadł do limuzyny i tyle go widziano. Ucieczka przed mediami i mieszkańcami Warszawy?

 8. halo mutalsi powiedzcie cos o sobie chcialabym was poznac i miec z wami wiecej interakcji! ♡

 9. I po raz kolejny pasuje jak ulał „Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie- panie Morawiecki”

 10. Mówmy komplementy ludziom z mania wielkościowa jacy są dobrzy, kochani, super pod każdym względem, a krzywdzmy tych co są przepełnieni dobrocią, miłością, empatia. Bo brak odwagi i tchorzostwem świata ulec złu.

 11. Naprawdę nie spodziewałam się piątki ze sprawdzianu z historii, a tu taka niespodzianka. <3 Bo juz się przyzwyczaiłam do czwórkowej passy i jakoś nie przyszło mi na myśl, że skoro w pełni odpowiedziałam na wszystkie pytania, to dostanę maksimum punktów.