1. Huraaaaaaaaa !!!! Mamy to !!!!!! 💪💪💪 Senat jest nasz-dziękuje wszystkim senatorom,KO,SLD,PSL-Kukiz i senatorom niezależnym.

 2. Swoje 43. urodziny obchodzi dziś Mirosław Szymkowiak 🎂 Naszemu wybitnemu pomocnikowi z tej okazji życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, licznych sukcesów w karierze trenerskiej oraz wielu powodów do uśmiechu! 🎈

 3. Cudownego wieczór i spokojnej nocy życzę wszystkim. Good night world 🌏

 4. Imagine nie lubić makaronu Makaron to żarcie królowych Nakazuję wszystkim lubić makaron

 5. Ukraińcy w mediach społecznościowych najbardziej popierają obecną władzę, na MN mieszają się w tłum jako prowokatorzy. Coraz bardziej nabiera sensu, kto tym wszystkim steruje.

 6. 9 lis

  ja mówiąc ja widząc wszystkim ze sprawdzian nie musze się uczyć bo wszystko umiem

 7. O godzinie 12 przestaję pełnić służbę Posła Rzeczypospolitej to był honor i obowiązek obywatela Rzeczypospolitej z pełną pokorą wypełniany. Dziękuje wszystkim którym zawdzięczam sprawność wypełniania mandatu.

 8. Najuczciwszym politykiem jest Pan Jarosław Kaczyński - ten człowiek to ideał polityczny i to przede wszystkim jemu można zaufać. Całe swoje życie poświęcił dla ojczyzny.

 9. Pan Marszałek Grodzki: To jest zwycięstwo demokracji. To też ale przede wszystkim jest to zwycięstwo uczciwości i honoru! Brawo!! 👏👏👏

 10. KOnfereracja ogłosiła właśnie się jako siła destrukcyjna. Dla zasady na złość wszystkim, kto nie podziela ich fascynacji i fobii. Z całkowitym lekceważeniem propaństwowości.

 11. Słuchajcie skończyłam twarz, jeszcze jakieś 10 dni pracy przede mną i będzie gotowe, stay tuned

  Pokaż ten wątek