Deska sedesowa bezpieczna dla dzieci

W łazience może czyhać na dzieci wiele niebezpieczeństw, m. in. rozlana woda, na której dziecko może się poślizgnąć, brudna toaleta pełna groźnych dla zdrowia dziecka bakterii i grzybów, czy deska sedesowa, którą dziecko może sobie przytrzasnąć palce. Kiedy dziecko uczy się korzystać z nocnika, a następnie z toalety jego ulubionym zajęciem jest podnoszenie i opuszczanie deski sedesowej.Jeżeli deska sedesowa wykonana jest…

Jeżeli deska sedesowa wykonana jest z lekkiego i miękkiego materiału, dziecko nawet jeśli przytrzaśnie sobie nią palce, nie zrobi sobie krzywdy. Taka deska sedesowa będzie też na tyle lekka, aby dziecko mogło ją samodzielnie unieść bez obawy, że wysmyknie mu się z rąk. Ciężka i twarda deska np. z duroplastu z kolei naprawdę może zrobić dziecku krzywdę. W celu uchronienia go przed przytrzaśnięciem sobie rąk, należy zaopatrzyć się w deskę wolno opadającą. Taka deska sedesowa wyposażona jest w mechanizm zwalniający, który nawet przy bezwładnym puszczeniu jej z samej góry opadnie wolno, łagodnie i cicho.

Mając dzieci warto pomyśleć także o desce…

Mając dzieci warto pomyśleć także o desce i klapie samozamykającej się, a nawet blokadzie. W ten sposób dziecko nie będzie wkładało rąk do toalety, przez co nie narazi się na działanie niebezpiecznych mikroorganizmów, a do tego nie będzie miało możliwości operowania deską bez opieki rodziców.

Komentarze(2)
  1. puchatek
  2. misiako8

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś