1. Dobra jutro teoretyczny zdany i praktyczne wtorek-środa prooooosze 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

 2. 24 cze

  Matko jedyna! Od 5 lipca oprócz rejestru ciąż, wchodzi w życie rejestr wkładek domacicznych! Wszystkim pojebom tej chorej władzy proponuję zrobić rejestr wkładek w dupie. Bo tam was trzyma większość Narodu. Ps. Nie przepraszam za język.

  Pokaż ten wątek
 3. 17 cze

  1/2 Polska nie będzie normalnym krajem, dopóki nie rozwiąże problemu publicznych toalet. Przy każdym większym zejściu na łotewską plażę są toalety - można dyskutować o ich estetyce, ale są czyste, funkcjonalne i darmowe. I przede wszystkim SĄ.

  Pokaż ten wątek
 4. 25 cze

  Warszawa jest dla wszystkich! Dziękuje wszystkim uczestnikom dzisiejszej !

 5. 26 czerwca 1945 roku Artur Rubinstein grał w San Francisco koncert na sali w której zebrali się delegaci reprezentujący 50 krajów sygnatariuszy Karty Narodów Zjednoczonych - ponieważ na sali zabrakło delegacji Polski i polskiej flagi, kazał wszystkim wstać i zagrał Hymn Polski.

 6. Żeby zniszczyc lewactwo trzeba przede wszystkim nie bać sie o tym mówić. W rozmowie z kimkolwiek nie używam lewackich określeń, ale używam słów powszechnie wystepujacych w jezyku polskim, czyli pederasta, zboczeniec, psychicznie chory itp.

 7. 24 cze

  SUPERNATURAL W KONCU BEDZIE NA HBO MAX 5 LIPCA ŻEGNAJCIE LUDZIE 15 SEZONÓW PRZEDE MNĄ

 8. 📸 Premier Mateusz Morawiecki podczas uroczystości z okazji 1050-lecia Bitwy pod : Państwo to przede wszystkim ludzie, którzy mają wystarczająco dużo woli, by walczyć o swój los i swoje granice.

 9. 18 cze

  Wszystkim życzącym dziś wodzowi 100 lat przypominam, że za te czyny maksymalna kara to 25 lat.

 10. 25 cze

  Human wcale nie jest taki łatwy, jak się wszystkim wydaje

  Pokaż ten wątek
 11. Nadchodzi powoli recesja przez nadmierne zadłużanie się świata a przede wszystkim Europy i Polski.Polska jest liderem w europie jeśli chodzi o zadłużanie Polski na rzecz Ukrainy. Możecie kochać Ukrainę Polacy,ale ja nie zamierzam płacić 15 zł za litr paliwa na rzecz Ukrainy.

  Pokaż ten wątek