1. 16 paź

  Wszystkim foliarzom życzę spełnienia marzeń!👋😜

 2. Trafiłam na tweeta po hiszpańsku o historii transseksualisty na spotkaniu fanów z Bts. Posłuchajcie co mówi: "Kiedy poznałem ich po raz pierwszy w 2016 roku, nadal nie ujawniłem się jako trans facet. Wciąż byłem znany wszystkim jako dziewczyna, podczas gdy w rzeczywistości+

  Pokaż ten wątek
 3. Włochy. Genua, 17.10.2021. Pracownicy w porcie w Genui: „Protest trwa. Porty w Genui i Trieście pozostaną zablokowane do czasu cofnięcia paszportów zdrowotnych wszystkim pracownikom we Włoszech!”

 4. Dzień dobry wszystkim cwaniakom, którzy wstają przed 7 żeby utrzymać swoje rodziny oraz liczne rodziny polityków PiS w SSP i ich samych oczywiście.

 5. Czy rada medyczna bez twarzy i protokołów, która we wszystkim się myliła, została już rozwiązana? Może niech zmienią nazwę na "lobbystyczna", wtedy ich radość z kolejnych dawek do wzięcia, będzie bardziej zasadna! ;-) Ps. Nie szczepimy się, ściągamy szmaty z twarzy, nie słuchamy!

 6. hellow !! konto jest w całości poświęcone użytkownikowi - . każdego dnia chcę przypominać mu o tym, jak cudowną osobą jest, a przede wszystkim jak bardzo go kocham i jestem wdzięczny za to, że mam w życiu kogoś tak wspaniałego. jeśli nie interesuje cię ten kontent - pomiń.

 7. 16 paź

  bycie virgosem jest kurwa tak meczace, wiecznie cos robisz i nic nie jest doskonale, wszedzie brud i syf, przejmowanie sie wszystkim 24/h, ambicje wyjebane z kosmosu, mimo zjebanej samoceny, i do tego wyrzuty sumienia jak nie masz sil nic robic, zycie ssie. Nie polecam

  Pokaż ten wątek
 8. 17 października 1939 r., raniony odłamkiem w czasie oblężenia Warszawy zginął Józef Kernbaum polski przemysłowiec pochodzenia żydowskiego, mecenas polskiej nauki, ale przede wszystkim fundator pierwszej w Polsce pracowni radiologicznej, w której doświadczenia przeprowadzała MC-S.