1. Jeszcze raz, żeby odsiać trochę idiotów. Pani, która śmiga motorówką po Chorwacji i na nartach w Austrii, najgłośniej drze buzię w sejmie, że nie stać jej na rehabilitację dziecka. Wniosek? Łże i robi polityczny cyrk. Problem zasiłków dla niepełnosprawnych, to oddzielna kwestia.

 2. Przedmeczowe zabawy Ivana Almeidy z bratem... ale czy dziś zagra?

 3. [INFO] Suga został oficjalnym członkiem Koreańskiego Stowarzyszenia Praw Autorskich i jest drugi na liście, co jest dużym zaszczytem. Członkowie zostają wybrani na podstawie ich największych zarobków z ostatnich trzech lat i dodanych opłat za prawa autorskie. cr.

 4. Myślałam, że woda ZAWSZE wrze w 100°C Ale niee przecież Mt. Everest szybki bil. Spytacie a niby po co byłyby te wykresy. No to jak powiem, że myślałam że to kurwa jakieś podchwytliwe zeby nas sprawdzić czy wiemy z podstawówki, że woda ZAWSZE wrze w 100°C

  Pokaż ten wątek
 5. A to Pan Josef Krämer...starosta krakowski Josef Krämer...razem ze swoim mentorem Otto von Wächterem "budowali" Niemiecki Kraków...mordując Polaków i Żydów.Po wojnie adwokat w Köln 😃.Na Wiki ani słowa o nim ! Pozdrowienia dla Pani Doktor 😊.

 6. K. Brejza z 10 kwietnia 2018. O potencjalnych 'słupach' JK i uwłaszczeniu się na majątku narodowym.

 7. ja dalej nie wiem czemu z fizyki w zadaniu wyszlo 15s a nie 24s przecież ja to policzyłam i mi wyszło 24 hah

 8. Jutrzejsze posiedzenie będzie poświęcone m. in. wsparciu dla studentek, które są, lub chcą być matkami.

 9. I to również są (fot. Mosquidron - foto i video z lotu komara)

 10. No to ciekawe który z nas dłużej tak wytrzyma....

 11. Dzisiejsze oświadczenie GIF w sprawie gangu przebierańców to jest jakaś kpina. Jak można zgrywac naiwniaka i przekonywać ze żadnych istotnych materialow przebierancom nie przekazywano? To po co były te kontakty z rzekomymi funkcjonariuszami? Rozmawiano tylko o kobietach i whisky?