1. . do podczas Komisji – ja do polityki przyszłam dlatego, żebyście z niej na zawsze odeszli

 2. I Prezes SN prof. Małgorzata Gersdorf wraca do pracy z urlopu, a prokurator Piotrowicz - gdzie? - w Radiu Maryja straszy ją odpowiedzialnością dyscyplinarną, czyli nawet pozbawieniem stanu spoczynku. Od władz PRL dostał Brązowy Krzyż Zasługi. Od państwa PiS dostanie złoty.

 3. Wszyscy na to czekaliśmy. Nie trwało to długo. Pierwszy gol Carlitosa dla warszawskiej Legii ⚽️☑️🔥

 4. Firma TwaroTwaro wraca do nc+! Liga+Extra wspólnie z Krzyśkiem Marciniakiem + Premier League.

 5. dokonałam kradzieży z tl więc pokażcie że mnie znacie 🤙🏼🤙🏼

  Pokaż ten wątek
 6. >spierdol z firmy, bo chcesz iść na własny rachunek i zrobić potężne radio >odbębnij srogą karę i nie miej możliwości pracy >weszło zżera twoje radio, które jest zamknięte kilkadziesiąt godzin po twoim wejściu >EEE HELOŁ MISTER WĘGRZYN NIE CHCIAŁEM URAZIĆ CIEBIE KIEROWNIKU

 7. Czekałem kiedy padnie to zdanie. do :" JAK PAN ŚMIE. TO NIE JA OSZUKIWAŁAM POLAKÓW Z MÓWNICY SEJMOWEJ"

 8. (może być ich mniej; z czasem mogą mi się po prostu skończyć pomysły) o Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej. (Proszę o cytowanie, ewentualnie komentarz)

  Pokaż ten wątek
 9. P Marszałku,czy na agresję i demonstrac łamanie prawa przez poselską lewacką bandyterkę nie ma sposobu ? Ich publ pogarda dla demokracji,dla instytucji państwa,Sejmu,szarpania ze Strażą Marsz demoralizuje opinię publ Dość bezkarności poselskiej chuliganerii

 10. Nie wiem w jakim wszechświecie wpuszczenie Kasprzaka na teren Sejmu, owijanie się folią, przepychanki z policją i moralne uniesienie, że my tu teraz będziemy okupować parlament - przyczyni się do odsunięcia PiS-u od władzy i poprawi sytuację SN. Na tym Petru buduje nową partię?

 11. Z obrony sądów jak widać demonstracja przekształciła się w obronę pytonów. Ważne, że gąska zadowolona 😎