Ciekawe aranżacje łazienek

Wkrótce razem z mężem zamierzamy przeprowadzić się do nowego domu. Jesteśmy młodym małżeństwem i bardzo zależy nam na tym, aby nasze mieszkanie wyglądało wyjątkowo i nowocześnie. Jesteśmy obecnie na etapie wykańczania wnętrz, szczególnie interesują nas aranżacje łazienek. Inspiracji szukamy w specjalistycznych czasopismach oraz na portalach internetowych.Czasem jestem bardzo zaskoczona tym,…

Czasem jestem bardzo zaskoczona tym, jak wyjątkowe i niezwykłe mogą być aranżacje łazienek. Niedawno widziałam na przykład łazienkę, która bardziej przypominała miejsce wypoczynku i rekreacji niż higieny. Owszem, znajdowały się w niej dwie muszle klozetowe oraz kabina prysznicowa, ale wszystko było tak umiejętnie zabudowane, że pomieszczenie wcale nie przypominało łazienki. Cały wystrój był bardzo ciepły i przytulny pomimo dużej powierzchni. Dominowały barwy pomarańczowe i brązowe w połączeniu z bielą, co dawało niezwykły efekt. Jak widać, aranżacje łazienek różnią się dzisiaj diametralnie od tych sprzed kilkunastu czy kilkudziesięciu lat.

Za komfort i piękno trzeba oczywiście zapłacić,…

Za komfort i piękno trzeba oczywiście zapłacić, ale poziom życia bardzo się podwyższył, więc nikt nie widzi w tym problemu. Pomysłów jest tak wiele, że ja sama nie zdecydowałam się jeszcze na nic konkretnego i wciąż przeglądam aranżacje łazienek proponowane przez specjalistów w tej dziedzinie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś