bioBidet-nowoczesna technologia

Bio Bidet to nowoczesny wynalazek, który zaciekawił ludzi na całym świecie. Jest on urządzeniem powszechnie stosowanym m. in. w Japonii. Montuje się je bezpośrednio na sedesie i jest dużym ułatwieniem, gdyż nie trzeba przemieszczać się z sedesu na bidet, co często jest bardzo kłopotliwe.Bio Bidet to nowoczesny wynalazek, który zaciekawił…

Bio Bidet to nowoczesny wynalazek, który zaciekawił ludzi na całym świecie. Jest on urządzeniem powszechnie stosowanym m. in. w Japonii. Montuje się je bezpośrednio na sedesie i jest dużym ułatwieniem, gdyż nie trzeba przemieszczać się z sedesu na bidet, co często jest bardzo kłopotliwe. Wyróżnia się różne modele bio Bidetów, które różnią się między sobą posiadanymi funkcjami i dodatkowymi możliwościami, takimi jak suszenie itd.

W Polsce można zakupić 6 różnych modeli tego urządzenia. Posiadają one różne kształty i wielkości w zależności od” wymagań” klientów. Bidet ten pozwala na utrzymanie higieny intymnej nie tylko kobiet, ale także i mężczyzn oraz dzieci. Są modele, które posiadają nawet funkcję turbo lewatywy, która skutecznie pomaga walczyć z zaparciami.

bioBidet-nowoczesna technologia – galeria

Czynność mycia polega na wybraniu odpowiedniego programu, wtedy to wysuwa się dysza służąca do mycia i zaczyna wykonywać czynności związane z przemywaniem ciała. Jego obsługa jest dosyć prosta. Ceny tych urządzeń nie należą do tanich; oscylują one w granicach powyżej 2000zł, ale czy za taką cenę nie warto jest stać się posiadaczem urządzenia, które skutecznie zadba o naszą higienę intymną. Producent tych urządzeń znajduje się w Korei.

Comments (1)
  1. seksowny65

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś