1. Cudownego wieczór i spokojnej nocy życzę wszystkim. Good night world 🌏

 2. Swoje 43. urodziny obchodzi dziś Mirosław Szymkowiak 🎂 Naszemu wybitnemu pomocnikowi z tej okazji życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, licznych sukcesów w karierze trenerskiej oraz wielu powodów do uśmiechu! 🎈

 3. Ukraińcy w mediach społecznościowych najbardziej popierają obecną władzę, na MN mieszają się w tłum jako prowokatorzy. Coraz bardziej nabiera sensu, kto tym wszystkim steruje.

 4. 9 lis

  ja mówiąc ja widząc wszystkim ze sprawdzian nie musze się uczyć bo wszystko umiem

 5. Imagine nie lubić makaronu Makaron to żarcie królowych Nakazuję wszystkim lubić makaron

 6. Dziś, dzięki wszystkim osobom które na mnie oddały swój głos zostałam formalnie zaprzysiężona jako posłanka na Sejm RP IX kadencji. Obiecuję pracę na rzecz sprawiedliwej, otwartej i równościowej Polski oraz na rzecz Pomorza, od którego mam tak silny mandat.

 7. O godzinie 12 przestaję pełnić służbę Posła Rzeczypospolitej to był honor i obowiązek obywatela Rzeczypospolitej z pełną pokorą wypełniany. Dziękuje wszystkim którym zawdzięczam sprawność wypełniania mandatu.

 8. Najuczciwszym politykiem jest Pan Jarosław Kaczyński - ten człowiek to ideał polityczny i to przede wszystkim jemu można zaufać. Całe swoje życie poświęcił dla ojczyzny.

 9. KOnfereracja ogłosiła właśnie się jako siła destrukcyjna. Dla zasady na złość wszystkim, kto nie podziela ich fascynacji i fobii. Z całkowitym lekceważeniem propaństwowości.

 10. Wszystkim uczestniczącym w marszu 11.11 we Wrocławiu DZIĘKUJĘ ❤️ Dziękuję kibicom WKS, działaczom ONRu, RN, LOS, przyjaciołom za wspólną pomoc w organizacji marszu! Mimo niebywałego skandalu i nienawiści że strony magistratu pokazaliśmy charakter! ŻEBY POLSKA BYLA POLSKĄ

 11. Ja Wam mówię Ze Że Prezydent Duda Może wygrać w pierwszej turze Ķkķkkķm tylko jednem warunek . Publiczne liczenie głosów lub inna forma pełnej społecznej kontroli nad każdą kartą wyborczą. Miłego dnia wszystkim Prawym Paniom 🌞🌞😙 I Prawym Paniom 👊👊🍻