Bidet wiszący – higieniczne rozwiązanie

Łazienka to miejsce, które z definicji powinno być czyste. Trudno jednak utrzymać w nim czystość, kiedy dookoła tyle rowków i zakamarków. Szczególnie trudno odczyścić w łazience wszystkie miejsca, w których sprzęty łazienkowe stykają się z podłogą. Można tego uniknąć stosując sprzęty wiszące. Dobrym rozwiązaniem jest np.bidet wiszący…

bidet wiszący. Bidet wiszący zarówno jak wisząca muszla ustępowa, czy umywalka mocowanie ma w ścianie, zazwyczaj na specjalnym stelażu. Mocowanie to jest na tyle wytrzymałe, że bidet wiszący w żaden sposób nie musi opierać swojego ciężaru na podłodze. Bidet wiszący zapobiega więc gromadzeniu się brudu w zakamarkach pomiędzy podłogą, a ceramiką sanitarną oraz ułatwia sprzątanie łazienki. Wysprzątanie przestrzeni wokół bidetu, jak i pod nim nie stanowi żadnego problemu. Da się do nich dostać przy pomocy ścierki do podłogi, szczotki, czy mopa.

Wszystkie urządzenia wiszące, w tym…

Wszystkie urządzenia wiszące, w tym także bidet wiszący ułatwiając sprzątanie łazienki, ułatwiają zachowanie w niej odpowiedniej higieny, a to w pomieszczeniu, gdzie nagie ciało styka się ze sprzętami łazienkowymi jest niezmiernie ważne. Jeśli ważny jest dla Ciebie komfort sprzątania i higiena w łazience wybierz do niej bidet wiszący.

Comments (1)
  1. Ewa

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś