Funkcjonalne małe łazienki

Wszyscy, którzy mają małe łazienki, ciągle narzekają. A przecież i takie pomieszczenie można dobrze zagospodarować w taki sposób, aby wszystkie potrzebne sprzęty się zmieściły. Trzeba tylko trochę pomyśleć nad rozkładem półek, prysznica i pralki. Teraz każde pomieszczenie niezależnie od ilości metrów może być eleganckie i funkcjonalne.Więc zamiast ciągle przeklinać na…

Więc zamiast ciągle przeklinać na nasze małe łazienki zróbmy coś, żeby zrobiło się w nich trochę więcej miejsca, jest to jak najbardziej możliwe. Wanna bądź prysznic mogą być trochę mniejsze niż standardowe, z pewnością z myciem i tak większych problemów nie będzie. A w sklepach znajdziemy każdy rozmiar brodzika. Dużym problemem kiedyś była również pralka, która zajmowała sporo podłogi. I na to pojawił się sposób. Otóż można znaleźć mniejsze urządzenia tego typu, zazwyczaj otwierane od góry w kształcie prostokąta. Jest to naprawdę dobre rozwiązanie, gdy ludzie mają małe łazienki.

kosmetyki

Foto: pixabay.com

kosmetyki

Foto: pixabay.com

Kłopoty sprawiają także wszelkie kosmetyki, ręczniki…

Kłopoty sprawiają także wszelkie kosmetyki, ręczniki i inne małe akcesoria, których często nie ma gdzie schować. Ale dobrym pomysłem jest zrobienie szafki w ścianie. Często się dziś widzi takie rozwiązania i są na ten temat bardzo pozytywne opinie. Trzeba wykorzystywać wszelkie sposoby, aby małe łazienki nie były tak ciasne.

kosmetyki

Foto: pixabay.com

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś