1. ARKADIUSZ MILIK!!! 🔥🔥🔥 Polak 🇵🇱 strzelił gola na 3:2 w meczu SSC Napoli v Udinese Calcio. Brawo ! 👏 🇮🇹

 2. Ariana zmieniła swoją ikonkę na IG oraz TT!

 3. Jeszcze raz, żeby odsiać trochę idiotów. Pani, która śmiga motorówką po Chorwacji i na nartach w Austrii, najgłośniej drze buzię w sejmie, że nie stać jej na rehabilitację dziecka. Wniosek? Łże i robi polityczny cyrk. Problem zasiłków dla niepełnosprawnych, to oddzielna kwestia.

 4. [INFO] Suga został oficjalnym członkiem Koreańskiego Stowarzyszenia Praw Autorskich i jest drugi na liście, co jest dużym zaszczytem. Członkowie zostają wybrani na podstawie ich największych zarobków z ostatnich trzech lat i dodanych opłat za prawa autorskie. cr.

 5. Jezu taki chłopak ode mnie nie przenosił po kolei odpowiedzi na kartę i zostało te 5 minut "na przenoszenie odpowiedzi" a on jeszcze robił zadania i nie przeniósł odpowiedzi na kartę i potem płakał w łazience

  Pokaż ten wątek
 6. K. Brejza z 10 kwietnia 2018. O potencjalnych 'słupach' JK i uwłaszczeniu się na majątku narodowym.

 7. Premier złożył wieńce w Krypcie pod Wieżą Srebrnych Dzwonów na Grobie Pary Prezydenckiej oraz pod sarkofagiem Marszałka J. Piłsudskiego w .

 8. A to Pan Josef Krämer...starosta krakowski Josef Krämer...razem ze swoim mentorem Otto von Wächterem "budowali" Niemiecki Kraków...mordując Polaków i Żydów.Po wojnie adwokat w Köln 😃.Na Wiki ani słowa o nim ! Pozdrowienia dla Pani Doktor 😊.

 9. KURWA NIE BYŁAM GOTOWA NA COS TAKIEGO

 10. CHCE WYCALOWAC KAZDY MILIMETR TWOJEJ PRZESLICXNEJ BUZI KOCHANIE KOCHAM CB NAJMOCNEIJ NA SWIECIE TY DZBANIORZE MOJ

  Pokaż ten wątek
 11. Nie mógł na spokojnie przybić piątki z Klafem, tylko musiał tak się wyślizgnąć? Teraz przez to spać nie mogę...

  Pokaż ten wątek