1. armys wiedząc, że kiedy tylko bighit się o wszystkim dowie dzień dobry tvn będzie miał malutkie problemy

 2. 26 sty

  W dążeniu do ideału... Miej zawsze doskonały makijaż, idealną fryzurę, dokładnie wysprzątany pokój, najlepsze notatki, oceny i tak dalej. W ogóle staraj się być najlepsza we wszystkim, co robisz. Kontrola nad sobą pomoże Ci to osiągnąć.

 3. Kiedy poznajesz bogatą panienkę, miłość od pierwszego wejrzenia, spędzasz z nią piękne chwile, rysujesz ją nago, obiecujesz że nauczysz ja jeździć na koniu po męsku, a ona po wszystkim nie wpuszcza cie na drzwi.

  Pokaż ten wątek
 4. Kurwa że przeklne no. Jojczenia o podpis bla bla bla PAD się ugnie ojoj. Sraczki dostaliście niektórzy? Po tym wszystkim ma kite zawinąć. Czekać spokojnie a nie klepac bzdury i się martwic. podpisze. Wie o co gra. Spokój ludzie

 5. 22 sty

  bardzo dziękuję za szybkie przytulenie

 6. Miłego dnia wszystkim

 7. 26 sty

  To zdjęcie jest wszystkim.

 8. 15.00 "Wiedz, ile razy przychodzisz do Mnie i prosisz o przebaczenie, tyle razy wylewam ogrom łask na twą duszę a niedoskonałość twoja niknie przede Mną, a widzę tylko twą miłość i pokorę; nic nie tracisz, ale wiele zyskujesz" Dz 1293. UFAM TOBIE

 9. Serdecznie witam wszystkich prawych i miłego dnia wszystkim życzę 🌹🇵🇱

 10. Zbliżamy się do #700 obserwujących na Twitterze. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i prosimy Was o polubienie i podanie tego tweeta dalej. Chcemy aby Rodzina Futbolowej Rebelii stale się powiększała 🙂 ⬅️ OBSERWUJ nie śpi!