Akrylowa wanna narożna.

Stojąc przed wyborem zakupu wanny często decydujemy się na produkt typu wanna narożna. Aby w pełni być z niej zadowolonym trzeba wcześniej odpowiedzieć sobie na kilka pytań dotyczących funkcjonalności, oraz wykonania. Wybierając wanną narożną w pierwszej kolejności musimy określić jak dużym pomieszczeniem dysponujemy.Kiedy ustalimy wymiary, warto sprecyzować…

Kiedy ustalimy wymiary, warto sprecyzować czego od owej wanny wymagamy. Dla jednych ważne jest, by wanna narożna posiadała wiele asymetrycznych wgłębień, co doda jej uroku, inni natomiast cenią sobie wygodne siedzisko, hydromasaż, lub inne funkcje jacuzzi. Po ustaleniu wymogów funkcjonalności można udać się do sklepu, aby w obecności sprzedawcy dokonać ostatecznego wyboru. Warto zapytać o tworzywo z jakiego wanna narożna jest wykonana. Zwykle jest to akryl, w różnych kolorach i wzorach. Zwykle pokryte są antybakteryjną powłoką, która chroni przed gromadzeniem się bakterii. Mimo, iż wanny akrylowe mają wiele zalet np.

Galeria

utrzymywanie ciepła, dźwiękochłonność, lekkość i odporność na przebarwienia, posiadają także wady. Główną wadą jaką posiada wanna narożna akrylowa jest zbyt małe wzmocnienie, oraz podatność na zarysowania. Dlatego warto dowiedzieć się, czy wanna narożna posiada dodatkowe wzmocnienie z żywicy i włókna szklanego.

Komentarze(2)
  1. Profesorek
  2. monter56

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś